KSW chciało walki Juras vs Różal na Narodowym! „Był taki pomysł. Musieliby…” [WIDEO]

S
1
Opublikowano: 20 września 2023

Na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 Łukasz Jurkowski został oficjalnie włączony do nowopowstałej Hall of Fame. Co ciekawe, żywa legenda organizacji mogła też stoczyć walkę na Stadionie Narodowym!

Po kilku latach największa polska organizacja MMA powróciła na największy obiekt, gdzie ponownie doszło do wielu emocjonujących starć. Wszystkim w pamięci zapisze się nokaut z pleców w wykonaniu Krzysztofa Głowackiego, czy finisz w wykonaniu Mameda Khalidova.

Tego wieczoru też Łukasz Jurkowski został oficjalnie włączony do Galerii Sław KSW. Wydarzeniu temu towarzyszyła niesamowita oprawa, a niemal cały Stadion Narodowy odśpiewał Sen o Warszawie Czesława Niemena, do którego to były zawodnik zwykł wychodzić.

Były mistrz KSW pojawił się w studio Fansportu, gdzie poruszony został temat jego ewentualnej walki na ostatnim Colosseum. Popularny „Juras” przyznał, że faktycznie był pomysł, a w zasadzie dwa pomysły na jego rywali. Po tym, jak było wiadomo, że nie dojdzie do walki z Szymonem Kołeckim pojawiła się idea starcia… z Marcinem Różalskim!

„Był taki temat, ale Szymon jest kontuzjowany, a żaden inny pojedynek w zasadzie nie spinał się ani KSW, ani mi, ani Szymonowi, więc się to rozmyło. Był jeszcze jeden pomysł, który nie dotarł do mnie, a wiem, że KSW o nim rozmawiało… że z „Różalem” miałbym się bić. To nie wchodziło w grę, my się przyjaźnimy wiele lat. Musieliby zapłacić horrendalne pieniądze, których nie jesteśmy warci. Ja to usłyszałem chyba od Artura Ostaszewskiego. KSW taki pomysł rzuciło, ale „spadło” to bardzo szybko, jak doszło do „Różala”. Do mnie doszło trochę później.”

Cały wywiad z „Jurasem” obejrzysz -> TUTAJ.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
2 miesięcy temu

Szkoda, pojedynek miał potencjał.