ksw 94 oficjalny trailer wrzosek vs szpilka

KSW 94: Bartosiński vs Grzebyk 2, Wrzosek vs Szpilka oficjalna video zapowiedź

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 kwietnia 2024

Federacja KSW udostępniła oficjalną video zapowiedź KSW 94, która odbędzie się 11 maja. W walkach wieczoru zobaczymy starcia Bartosiński vs Grzebyk 2 oraz Wrzosek vs Szpilka.

Na oficjalnym kanale KSW na platformie youtube pojawiła się oficjalna video zapowiedź gali XTB KSW 94. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek o pas kategorii półśredniej. Adrian Bartosiński i Andrzej Grzebyk zmierzą się w rewanżowym starciu.

W pojedynku, który nakręca sprzedaż biletów zmierzą się Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka. Starcie doświadczonego kickboksera z byłym pretendentem do pasa WBC zapowiada się fenomenalnie.

Ponad to Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk stoczą drugi bój, a miejscowi bohaterowie Kacper Formela i Bartosz Leśko zmierzą się odpowiednio z Ahmedem Vilą i Michałem Michalskim.

Wszystkie pojedynki gali KSW 94 możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Arkadiusz Wrzosek
VS
Artur Szpilka
1 1.32
2 3.4

KSW 94 – oficjalny trailer

Federacja KSW zaprezentowała oficjalną video zapowiedź gali XTB KSW 94. Wydarzenie odbędzie się 11 maja. Na gali odbędą się dwa starcia rangi mistrzowskiej: Bartosiński vs Grzebyk 2 oraz Ruchała vs Kaczmarczyk 2. Dodatkową atrakcją dla fanów jest potyczka Wrzosek vs Szpilka. Trailer gali możecie zobaczyć poniżej.

Kto wygra walkę Wrzosek vs Szpilka?

Loading ... Loading ...

Kto wygra rewanż Bartosiński czy Grzebyk?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments