ksw 93 w kwietniu w paryżu debiut francja

KSW 93 odbędzie się w kwietniu w Paryżu! Debiut KSW na nowym rynku w stolicy Francji!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 grudnia 2023

Federacja KSW potwierdziła debiut w stolicy Francji. Gala KSW 93 odbędzie się 6 kwietnia 2024 roku w Paryżu. Wydarzenie odbędzie się w Adidas Arena.

Federacja KSW planowała debiut na francuskim rynku od długiego czasu. Dziś wreszcie okazało się kiedy KSW zawita po raz pierwszy do Francji.

6 kwietnia 2024 roku organizacja „otworzy” nowy rynek wizytą w Paryżu. Wydarzenie odbędzie się w Adidas Arena. Na ten moment nie ma jeszcze dokładnych informacji na temat tego kto wystąpi na karcie walk tej gali. Należy się jednak spodziewać, że KSW będzie chciało wystawić na ten event Salahdine’a Parnasse’a, który pewnie stanie do obrony jednego z mistrzowskich pasów.

Gala KSW 93 w Paryżu będzie czwartym eventem KSW w 2024 roku. Wcześniej odbędą się gale XTB KSW 90 w Warszawie, KSW 91 w Libercu, a także XTB KSW 92 w marcu – ta gala nie ma jeszcze określonej lokalizacji.

Poniżej grafika na której po raz pierwszy zaprezentowano datę debiutu KSW na francuskim rynku. Wydarzenie KSW 93 zapowiada się niezwykle interesująco bo oznacza, że KSW sięgnie po kolejne grono zawodników z Francji, zatem należy spodziewać się napływu dużych, rozpoznawalnych nazwisk i nowych, młodych talentów.

KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments