ksw 91 mircea vs brichta karta walk transmisja

KSW 91: Mircea vs. Brichta – karta walk. Transmisja

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lutego 2024

17 lutego odbędzie się gala KSW 91 w Libercu. W walce wieczoru zmierzą się Valeriu Mircea i Leo Brichta. Jak prezentuje się karta walk. Gdzie będzie dostępna transmisja? Informacje o KSW 91.

Wielkimi krokami zbliża się druga tegoroczna gala federacji KSW. Już 17 lutego zawodnicy powrócą do czeskiego Liberca. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku o tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej.

Valeriu Mircea i Leo Brichta stoczą bój, który wyłoni pretendenta do walki z Salahdinem Parnasse. Brichta będzie mógł liczyć na doping własnej publiczności jednak to bardziej doświadczony Mircea jest faworytem w tej potyczce.

„Samotny Wilk” wywodzi się ze sportów chwytanych, a mimo to przez lata rozwinął stójkę do poziomu, który pozwolił mu na nokautowanie takich zawodników jak Gracjan Szadziński czy Borys Mańkowski.

W co-main evencie doszło w ostatnich dniach do zmiany i w starciu z Dominikiem Humburgerem chorego Alberta Odzimkowskiego zastąpił Adrian Dudek. W konsekwencji z rozpiski wypadł David Hosek.

OTWÓRZ KONTO W FORTUNIE I OBSTAW XTB KSW 91

KSW 91: Mircea vs. Brichta – karta walk

Karta główna:

  • Valeriu Mircea (29-8-1) vs. Leo Brichta (12-3 1NC) – o tymczasowy pas -70kg
  • Dominik Humburger (7-1) vs. Adrian Dudek (7-2)
  • Henry Fadipe (14-11-1) vs. Matúš Juráček (10-3)
  • Kacper Koziorzębski (9-6) vs. Viktor Červinský (4-0)
  • Łukasz Charzewski (12-2 1NC) vs. Michał Sobiech (5-1)
  • Vasil Ducár (3-2) vs. Dawid Kasperski (0-0)

Karta wstępna:

  • Josef Štummer (3-1) vs. Adrian Wieliczko (2-1)
  • Mariusz Joniak (11-5) vs. Tobiasz Le (4-1)
  • Wiktoria Czyżewska (2-1) vs. Petra Částková (6-6)

KSW 91 – transmisja

Niestety transmisja z gali KSW 91 nie jest darmowa i nie jest również dostępna w regularnej telewizji. Wydarzenie można oglądać wyłącznie online za pośrednictwem platformy streamingowej viaplay.

Start transmisji wyznaczono na godzinę 19:00, a koszt dostępu do gali wynosi, aż 55 zł. Galę można oglądać na komputerach, tabletach, telefonach lub w smart tv w aplikacji viaplay.

Wszystkie gale federacji KSW obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, wypełnij pierwszy kupon i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka.

KSW 91: Mircea vs. Brichta – zapowiedź

Federacja KSW udostępniła pełną video zapowiedź gali KSW 91. W walce wieczoru w okrągłej klatce zmierzą się Valeriu Mircea i Leo Brichta. Poniżej znajdziecie materiał video zapowiadający starcie o tymczasowy pas kategorii lekkiej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments