ksw 91 dominik humburger znokautował adriana dudka

KSW 91: Dominik Humburger nokautuje Adriana Dudka po brutalnej wojnie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2024

W co-main evencie gali KSW 91 w Libercu zmierzyli się Dominik Humburger i Adrian Dudek. Czech przestrzelił limit wagowy podczas ważenia.

Dominik Humburger miał na KSW 91 walczyć z Albertem Odzimkowskim. Polak się rozchorował i wycofał się z zestawienia. Szybko ogłoszono zastępstwo i do klatki KSW w miejsce Radomianina wszedł Adrian Dudek.

Mało brakło a do tej walki by nie doszło, gdyż Czech sam się rozchorował i miał problemy ze zbijaniem wagi. Ostatecznie Humburger przekroczył limit o 2,2 kilograma. Dudek pokazał charakter i przystał na pojedynek zapowiadając wygraną.

Jaki był wynik walki Humburger vs. Dudek? Czy Czech wygrał przed własną publicznością, a może to Polak sprawił niespodziankę walcząc na obcej ziemi?

Adrian Dudek szybko klinczuje a po rozerwaniu wypuszcza potężne bomby. Jeden z ciosów musnął głowę Humburgera. Potężne kopnięcia z obu stron. Humburger trafia kolanem, Polak ponownie klinczuje. Potężne ciosy pięściami. Zawodnicy póki co jednak ładują karabiny i strzelają w powietrze, a nie w twarz rywala. Kolana w wykonaniu Dominika. „Banan” dociska czeskiego żołnierza do siatki. Humburger pięknie obalił Polaka. Dudek wstaje jednak wyłapuje krótkie kolano od Humburgera. Dudek nastawia się na mocne ciosy. Czech walczy bardziej metodycznie i spokojnie. Wygląda na to, że obaj zawodnicy są już porozcinani. Koniec rundy.

Kopnięcie na kopnięcie i Dudek wbija się w Humburgera pod siatką. Zawodnicy wymieniają mocne ciosy. Humburger trafia kolanem i krótkim ciosem. Dudek odgryza się podobną kombinacją. Reprezentant Czech stara się przełamać Polaka. Brutalna bitka w wykonaniu zawodników. Dominik Humburger trafia mocnym lewym po którym Dudek opadł na bok. Czech dopadł Polaka, który próbował wstać jednak Humburger nie pozwolił mu na to i po kanonadzie ciosów Dudek dosłownie zawisł na siatce. Sędzia Tomasz Bronder przerwał walkę.

Dominik Humburger znokautował Adriana Dudka w drugiej rundzie

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments