ksw 91 dawid kasperski totalnie zdominował vasila ducara

KSW 91: Dawid Kasperski totalnie zdominował Vasila Ducara!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2024

Vasil Ducar i Dawid Kasperski zmierzyli się na gali KSW 91 w Libercu. Walkę Ducar vs Kasperski zakontraktowano w kategorii półciężkiej.

Na gali KSW 91 w Libercu doszło do pojedynku dwóch debiutantów w KSW. Pięściarz Vasil Ducar dysponuje już doświadczeniem w MMA, gdyż zapisał na swoim koncie pięć zawodowych starć.

Dla polskiego kickboksera Dawida Kasperskiego występ na gali w Czechach był pierwszą walką nie tylko w KSW, lecz ogółem w MMA.

Jakim wynikiem zakończyła się walka Ducar vs. Kasperski? Poniżej znajdziecie relację z pojedynku.

Low kick Czecha na otwarcie walki. Polak odpowiada mocnym niskim kopnięciem. Kasperski ponownie atakuje nogę wykroczną oponenta. Ducar trafia mocnym prawym sierpowym. Dawid odpowiada niskim kopnięciem. Ducar atakuje jednak to Kasperski ląduje na górze w parterze. Zobaczymy zatem co wytrawni stójkowicze pokażą na macie. Polak pracuje z góry jednak bardziej skupia się na utrzymywaniu rywala na macie aniżeli na jakimś wyprowadzaniu ciosów. Ducar w zasadzie poza jedną próbą wymostowania i odwrócenia sytuacji niewiele robi z pleców. Kiedy wydawało się, że Kasperski przetrzyma rundę z góry Ducar zdołał wrócić do stójki jednak w ostatnich sekundach Czech przyjął dwa mocne kopnięcia od Polaka. Runda 10:9 Kasperski.

Mocne kopnięcie na nogę wykroczną w wykonaniu Polaka. Atak front kickiem. Trafił mocno Ducar i Kasperski zgubił ochraniacz na szczękę. Sędzia Bronder wstrzymał walkę na moment by wsadzić go Polakowi do ust. Wznawiamy walkę. Klincz pod siatką. Dawid atakuje brudnym boksem natomiast Vasil w zasadzie ma niewiele do powiedzenia. Czech rozrywa klincz atakując kolanem. Bardzo mocny prawy Ducara, wstrząsnął głową Kasperskiego. Dawid umęcza rywala klinczem jednak ten próbuje kontrować i wyciąć nogę Polaka. Póki co walka jednak wciąż utrzymuje się w stójce. Atak Kasperskiego łokciem na rozerwanie klinczu. Kolejny mocny cios Czecha. Dawid odpowiada high kickiem. Runda 10:9 Kasperski.

Jeśli Ducar chce wygrać to musi skończyć Polaka w trzeciej rundzie. High kick Kasperskiego. Ducar przetrwał i poszedł po nogi Dawida. Vasil uzyskuje obalenie. Czech ma cztery minuty na to by pracować ciosami z góry. Ducar zapiął krucyfiks i wydawało się, że będzie rozbijał Polaka jednak Kasperski krok po kroku wyszedł z trudnej pozycji i wyszedł spod Czecha. Znów klincz pod siatką. Dawid otrzymał ostrzeżenie ponieważ trzymał się siatki. Kolejny high kick Polaka. Czech stara się atakować pojedynczymi bombami. Kasperski trafia kolanem. Polak obalił rywala i znalazł się na górze. Vasil Ducar wstaje. Koniec walki, którą zapewne kasperski wygra po jednogłośnej decyzji Kasperski.

Dawid Kasperski pok. Vasila Ducara po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments