ksw 90 wrzosek vs vitasović kursy bukmacherskie typowanie

KSW 90: Wrzosek vs. Vitasović – kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 stycznia 2024

Przedstawiamy kursy bukmacherskie na KSW 90: Wrzosek vs. Vitasović. W artykule prezentujemy kursy, typy i zakłady bukmacherskie na najważniejsze walki gali KSW 90 w Warszawie.

W sobotę 20 stycznia federacja KSW zorganizuje kolejną galę w Warszawie. Tym razem wydarzenie nie odbędzie się na Stadionie Narodowym tylko na zdecydowanie mniejszym Torwarze. W walce wieczoru pierwszej gali KSW w 2024 roku zmierzą się Arkadiusz Wrzosek i Ivan Vitasović.

KSW 90 – kursy bukmacherskie

Gala KSW 90 zapowiada się doskonale. W karcie walk nie brakuje świetnych zestawień, a my postanowiliśmy przyjrzeć się temu jak wyglądają kursy, typy i zakłady bukmacherskie na to wydarzenie.

Kompletną kartę walk gali KSW 90 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Nowi użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej promocji trzech zakładów bez ryzyka!

Zarejestruj konto w Fortunie i obstaw KSW 90!

Wrzosek vs Vitasović – kursy, typy, zakłady

W walce wieczoru gali KSW 90 w Warszawie zmierzą się Arkadiusz Wrzosek i Ivan Vitasović. Dla Wrzoska będzie to czwarta zawodowa walka w MMA. Chorwat dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem w MMA. Jakie kursy wystawił na ten pojedynek bukmacher?

TYPYKURSYBUKMACHER
Arkadiusz Wrzosek1.5FORTUNA
Ivan Vitasović2.45FORTUNA

Fabiński vs Zerhouni – kursy, typy, zakłady

W co-main evencie KSW 90 do okrągłej klatki wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, którzy zanotują na swoim koncie debiuty w KSW. Bartosz Fabiński wskoczył do rozpiski w miejsce kontuzjowanego Radosława Paczuskiego. Polak zmierzy się z Francuzem algierskiego pochodzenia, Laidem Zerhounim. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów w drugiej z walk wieczoru KSW 90?

TYPYKURSYBUKMACHER
Bartosz Fabiński1.27FORTUNA
Laid Zerhouni3.77FORTUNA

Stasiak vs Soldaev – kursy, typy, zakłady

Jednym z najciekawiej zapowiadających się starć gali KSW 90 w Warszawie jest pojedynek Damiana Stasiaka z Adamem Soldaevem. Były zawodnik organizacji UFC będzie dysponował sporą przewagą doświadczenia w starciu z zawodnikiem WCA. Okazuje się jednak, że kursy są dużo bardziej wyrównane niż można było się spodziewać.

TYPYKURSYBUKMACHER
Damian Stasiak1.65FORTUNA
Adam Soldaev2.24FORTUNA

Jembiev vs Ramos – kursy, typy, zakłady

Na gali KSW 90 odbędzie się także pojedynek dwóch młodych i niezwykle utalentowanych zawodników. Ramzan Jembiev przywita w klatce KSW Isaia Ramosa. Ramos wskoczył do rozpiski w ostatniej chwili i zapewne postara się o sprawienie niespodzianki. Wielkim faworytem bukmacherów jest jednak Francuz.

TYPYKURSYZAKŁADY
Ramzan Jembiev1.22FORTUNA
Isai Ramos4.29FORTUNA

Martins vs Polishchuk – kursy, typy, zakłady

W karcie walk gali KSW 90 nie mogło zabraknąć pojedynku w limicie kategorii koguciej. W pojedynku, który zapowiada się na niezwykle dynamiczne i efektowne starcie zmierzą się Werlleson Martins i Oleksii Polishchuk. Jakie kursy na to zestawienie wystawił bukmacher?

TYPYKURSYZAKŁADY
Werlleson Martins2.59FORTUNA
Oleksii Polishchuk1.50FORTUNA

Samociuk vs Jemeljanovs – kursy, typy, zakłady

Poza Arkadiuszem Wrzoskiem i Bartoszem Fabińskim w karcie walk gali KSW 90 znalazł się także kolejny z reprezentantów Uniq Fight Club. Do klatki KSW powróci Marek Samociuk, który zmierzy się z Łotyszem Olegsem Jemeljanovsem. W tej walce spodziewamy się nokautu, a jak prezentują się kursy na ten pojedynek?

TYPYKURSYZAKŁADY
Marek Samociuk1.40FORTUNA
Olegs Jemeljanovs2.96FORTUNA

KSW 90 typy – co obstawiać? Kupon

Przyjrzyjmy się teraz dokładniej wszystkim dostępnym kursom i opcjom, tak by znaleźć najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania do wytypowania. Na których zawodników warto postawić i jakie opcje wybrać. Podpowiadamy co obstawiać i sugerujemy gotowy kupon na KSW 90 w Warszawie.

W naszym kuponie postanowiliśmy postawić na zwycięstwo Isaia Ramosa, na wygraną Arkadiusza Wrzoska przez KO/TKO, a także na zwycięstwo Damiana Stasiaka przez poddanie. O ile postawienie na wygraną debiutującego w KSW Wenezuelczyka może być niespodzianką tak ewentualne wygrane Wrzoska przez nokaut czy Stasiaka przez submission są przewidywalnymi „rozwiązaniami” walk.

Tak prezentuje się gotowy kupon na KSW 90 z zasugerowanymi przez nas opcjami. Stawiając zaledwie 30 złotych możecie wygrać, aż 1019 zł!

KSW 90 – karta walk

Karta główna:

  • Arkadiusz Wrzosek (3-0, 1 KO, 1 Sub) vs. Ivan Vitasović (12-5-1, 9 KO, 2 Sub)
  • Bartosz Fabiński (16-5, 8 KO) vs. Laïd Zerhouni (11-8 1NC, 3 KO, 7 Sub)
  • Damian Stasiak (14-9, 1 KO, 11 Sub) vs. Adam Soldaev (7-2, 4 KO, 1 Sub)
  • Ramzan Jembiev (5-1, 3 KO, 1 Sub) vs. Isai Ramos (7-1, 6 Sub)
  • Werlleson Martins (18-5, 6 KO, 8 Sub) vs. Oleksii Polishchuk (11-4, 2 KO, 6 Sub)
  • Alexandra Toncheva (5-3-1, 1 KO, 1 Sub) vs. Ewelina Woźniak (7-2, 2 KO, 3 Sub)
  • Islam Djabrailov (9-5, 2 KO, 3 Sub) vs. Alfan Rocher-Labes (10-2, 2 KO, 4 Sub)

Karta wstępna:

  • Marek Samociuk (4-4, 2 KO) vs. Oļegs Jemeļjanovs (11-4, 5 KO, 1 Sub)
  • Hugo Deux (2-0, 1 KO) vs. Gino Van Steenis (4-0, 2 KO, 1 Sub)
  • Szymon Karolczyk (5-3, 3 Sub) vs. Artur Krawczyk (4-3, 2 KO, 1 Sub)

Pamiętajcie, że gra u nielegalnych firm jest zabroniona, a hazard wiąże się z ryzykiem. Dlatego warto zarejestrować konto i skorzystać z oferty legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments