marek samociuk znokautował jemeljanovsa

KSW 90: Marek Samociuk znokautował Jemeljanovsa w 2. rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2024

W starciu kategorii ciężkiej do okrągłej klatki KSW weszli Marek Samociuk i Olegs Jemeljanovs. Samociuk był pierwszym reprezentantem Uniq Fight Club w karcie KSW 90.

Marek Samociuk i Olegs Jemeljanovs starli się na gali KSW 90 w Warszawie. Zestawienie dwóch ciężkich miało podkręcić emocje w początkowej fazie wydarzenia.

Federacja KSW zestawiając ten pojedynek liczyła na to, iż zakończy się on potężnym nokautem. Który z zawodników okazał się lepszy na Torwarze?

Polak rozpoczął od kopnięć natomiast Łotysz skupił się na mocnych uderzeniach prawym. Kiedy Samociuk chciał się rozpędzić to Olegs niespodziewanie zaatakował lewym prostym. Potężna kombinacja w wykonaniu Jemeljanovsa. Samociuk przyjmuje na gardę i wyprowadza kopnięcia. Polak ładnie pracuje kopnięciami. Łotysz może mieć problem z poruszaniem. Samociuk trafia low kickiem, odpowiada tym samym rywal, który przy okazji trafia lekkim ciosem w głowę zawodnika Uniq Fight Club. Gameplan Marka jest jasny, okopywanie nogi wykrocznej oponenta. Ładny obszerny lewy Jemeljanovsa. Polak wszedł prostymi w rywala pod koniec rundy jednak walka zakończyła się prawym na prawego. Koniec rundy.

Polak kontynuuje okopywanie nogi rywala natomiast ten stara się atakować na głowę i klatkę piersiową oponenta. Jemeljanovs także stara się kopać, jednak to Samociuk wychodzi lepiej z wymiany w krótszym dystansie. Narożnik podpowiada Markowi, żeby kontynuował ataki na nogę Łotysza. Ładny lewy sierp Olegsa. Lewy hak w wykonaniu Samociuka na korpus rywala. Polak broni obalenia i wyprowadza serię ground and pound, która kończy walkę.

Marek Samociuk znokautował Olegsa Jemeljanovsa w 2. rundzie

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments