adam soldaev ustrzelił damiana stasiaka video ksw 90

KSW 90: Adam Soldaev ustrzelił Damiana Stasiaka w 2. rundzie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2024

Adam Soldaev i Damian Stasiak stoczyli pojedynek na gali KSW 90 w Warszawie. Walka odbyła się w limicie kategorii piórkowej.

Zarówno Damian Stasiak jak i Adam Soldaev byli przed walką notowani poza czołową piątką rankingu kategorii do 66 kilogramów. Zwycięzca zapewne przesunie się wyżej i może nawet zakręcić się koło ewentualnej walki o pas KSW.

Jakim wynikiem zakończył się pojedynek Stasiak vs. Soldaev na KSW 90?

Damian Stasiak rozpoczął od middle kicka. Kolejne kopnięcia, a to na korpus a to na głowę w wykonaniu Damiana Stasiaka. Próba ataku bokserskiego w wykonaniu Soldaeva. Damian atakuje obrotówką na korpus, niecelnie. Mocny prawy w wykonaniu Adama Soldaeva. Kopnięcie za kopnięcie. Soczysta obrotówka w wykonaniu „Webstera”. Próba wysokiego kopnięcia ze strony Adama jednak niecelna. Ładny lewy w wykonaniu Adama. Stasiak kopnie na nogę wykroczną Soldaeva i próbuje ataku high kickiem jednak Soldaev broni na gardę. Adam Soldaev ewidentnie poluje na nokaut po pojedynczym ciosie. Trafia zawodnik WCA i atakuje latającym kolanem. Podbródkowy Soldaeva, niecelny. Obrotówka Stasiaka również niecelna. Stasiak próbował wejść w nogi rywala jednak Adam odrzucił biodra i wybronił ten atak. Mocny low kick Soldaeva. Świetna runda.

Soldaev trafia kopnięciami na łydkę Stasiaka. Adam staje się narzucić tempo walki. Klincz ze strony Soldaeva, jednak zawodnicy nie wylądowali na macie. Adam Soldaev trafił prawym podbródkowym, a następnie ustrzelił Damiana Stasiaka potężnym lewym, po którym Stasiak padł na deski.

Adam Soldaev znokautował Damiana Stasiaka w drugiej rundzie (prawy podbródkowy, lewy)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments