ksw 89 szymon bajor pokonał viktora pestę

KSW 89: Szymon Bajor pokonał Viktora Pestę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 grudnia 2023

W piątym pojedynku KSW 89 oko w oko stanęli Szymon Bajor i Viktor Pesta. Była to jedyna walka w kategorii ciężkiej jaką zakontraktowano na wydarzenie w Gliwicach.

W jedynym pojedynku w królewskiej kategorii wagowej na gali KSW 89 doszło do polsko-czeskiego starcia. W okrągłej klatce zmierzyli się Szymon Bajor i Viktor Pesta.

Polak to niedawny pretendent do mistrzowskiego pasa dywizji ciężkiej natomiast Czech to weteran organizacji UFC, PFL i Oktagon, który marzy o osiągnięciu sukcesów w KSW.

Wydarzenie KSW 89, oraz wszystkie kolejne gale KSW możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

KSW 89: Bajor vs. Pesta

Dobry początek w wykonaniu Szymona Bajora, który atakował a to głowę, a korpus rywala. Kilka ładnych ciosów Bajora i Czech ratuje się klinczem. Świetne obalenie w wykonaniu Pesty. Czech stara się obejść pozycję, dociska szyję Polaka i chce uzyskać dosiad. Nic z tego nie wyszło i Viktor zaczął atakować ciosami z góry. Kapitalna akcja Bajora który dynamicznie wyszedł z opresji i wrócił do stójki. Kilka świetnych uderzeń Polaka i Szymon wchodzi w nogi rywala świetnie przenosząc walkę do parteru. Kolejne obalenie i mocne ciosy ze strony Szymona Bajora na koniec rundy.

Pesta rozpoczyna drugą odsłonę od ataku latającym kolanem. Szymon Bajor klinczuje i stara się przenieść walkę na matę. Niestety nic z tego nie wyszło, a po chwili przestoju to Viktor Pesta obala Polaka. Pesta atakuje ciosami z góry, ale Szymonowi udaje się wrócić do stójki. Zawodnik z Rzeszowa trafia dwoma ciosami. Niestety Polak zapędził się z uderzeniami, Czech wyglądał na lekko podłączonego jednak przetrwał i sprowadził Bajora na matę. Pesta pracuje ciosami w parterze i stara się obejść pozycję reprezentanta Polski. Koniec rundy.

Niestety Czech zdołał przenieść walkę na matę. Pesta atakuje kolanami udo i korpus Polaka. Szymon Bajor wstaje i odwraca sytuację. Bajor stara się wpiąć za plecy rywala. Szymon atakuje ciosami. Bardzo trudna walka dla obu zawodników, zarówno Czech jak i Polak mieli w niej lepsze i gorsze momenty. Wyrównane starcie. Kolejne udane sprowadzenie Bajora. Solidne łokcie z góry. Bajor próbował zapiąć duszenie zza pleców jednak nic z tego nie wyszło. Na szczęście Polak zdołał utrzymać dominującą pozycję.

Szymon Bajor pokonał Viktora Pestę po niejednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments