ksw 89 ahmed vila przerwał serię zwycięstw charzewskiego

KSW 89: Ahmed Vila przerwał serię zwycięstw Charzewskiego!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 grudnia 2023

W czwartej walce gali KSW 89 w okrągłej klatce zmierzyli się Łukasz Charzewski i Ahmed Vila. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Wynik walki Charzewski vs. Vila.

W czwartym pojedynku gali XTB KSW 89 w Gliwicach doszło do starcia dwóch debiutantów. Zarówno Łukasz Charzewski jak i Ahmed Vila są nowymi nabytkami federacji KSW.

Były mistrz FEN był faworytem starcia z Bośniakiem. Jakim wynikiem zakończyła się potyczka zawodników kategorii piórkowej (-66 kg)?

Całą galę KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, wypełnij kupon i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

KSW 89: Charzewski vs. Vila – wynik

Po chwili klinczu Charzewski trafił prawym, a następnie poprawił podbródkowym. Łukasz nie podpalił się i kontynuuje gameplan. Bardzo ładny łokieć ze strony Polaka. Obaj zawodnicy wyprowadzają ciosy kolanami. Sędzia Bronder rozrywa klincz i wznawia walkę na środku klatki. Charzewski ładnie obalił Vilę jednak ten atakuje łokciami z dołu. Obaj zawodnicy wypuścili mocne bomby w stójce. Ciosy przecinają powietrze jednak nie trafiają celu. Ładny rzut w wykonaniu Łukasza jednak Ahmed się wybronił. Koniec rundy.

Charzewski często trafia prawym jednak to Vila ustrzelił Polaka, który padł na deski. Vila starał się dobijać łokciami jednak Łukasz szybko wrócił do siebie i obalił rywala. Bośniak dał radę wstać pod siatką. Trafia Vila i celnie odpowiada kombinacją Charzewski. Ahmed szuka szans by trafiać Polaka łokciami, gdy Łukasz klinczuje i chce obalić. Mocna wymiana ciosów. Moment walki, który wyglądał jak starcie bokserskie. Charzewski idzie po sprowadzenie i ładnie rzuca rywala na matę. Vila świetnie wraca jednak do stójki. Koniec drugiej rundy.

Vila chciał przybić piątkę, a Polak wleciał w niego latającym kolanem. Po chwili Charzewski trafił rywala kolanem na krocze. Wznowienie pojedynku. Rywal kopie Polaka, ten przechwytuje nogę i rzuca go na matę. Warto zaznaczyć, że Vila ponownie szybko wstaje. Żmudna, fizyczna praca Harry’ego pod siatką. Bośniak rozrywa klincz i trafia Polaka ciosami. Mocne uderzenia z obu stron. Trafia Charzewski. Vila odpowiada łokciami i kolanami. Charzewski wykorzystuje zapasy natomiast Bośniak stara się uciekać i atakować kolanami. Na sam koniec walki Łukasz Charzewski obalił rywala.

Ahmed Vila pokonał Łukasz Charzewskiego po decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments