ksw 88 leśko vs kuberski video zapowiedź

KSW 88: Bartosz Leśko vs. Piotr Kuberski – video zapowiedź

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 listopada 2023

W jednym z najciekawszych zestawień gali KSW 88 w Radomiu zmierzą się Bartosz Leśko i Piotr Kuberski. Pojedynek ten zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Walka Leśko vs. Kuberski odbędzie się 11 listopada w Radomskim Centrum Sportu.

Na gali KSW 88 w Radomiu dojdzie do bardzo interesującej potyczki w kategorii średniej. Bartosz Leśko przywita w okrągłej klatce federacji KSW, niepokonanego od czterech lat Piotra Kuberskiego, byłego mistrza organizacji FEN.

Transfer reprezentanta poznańskiego ANKOS MMA do KSW był szeroko omawiany przez branżowych dziennikarzy, a Kuberski będzie miał sporo do udowodnienia, gdyż część fanów uważa, że może on bardzo szybko wspiąć się na szczyt dywizji do 84 kilogramów.

Choć Bartosz Leśko jest minimalnym faworytem w tym zestawieniu i ma za sobą więcej stoczonych walk, a przed przyjściem do KSW startował w ACA to trzeba pamiętać o tym, że to „Qbear” będzie miał po swojej stronie nokautującą siłę ciosu.

Porównując zawodników i ich wcześniejszych rywali w oczy rzuca się także, że Leśko przegrał i zremisował z Marcinem Naruszczką natomiast Kuberski znokautował Naruszczkę w pierwszej rundzie.

KSW 88: Leśko vs. Kuberski – video zapowiedź

Federacja KSW udostępniła oficjalną video zapowiedź walki Bartosz Leśko vs. Piotr Kuberski. Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej (-84 kg).

https://www.youtube.com/watch?v=wFszvMdKSno
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments