ksw 87 szymański vs brichta video zapowiedź

KSW 87: Roman Szymański vs. Leo Brichta – zapowiedź co-main eventu gali w Czechach [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 września 2023

Roman Szymański i Leo Brichta zmierzą się w co-main evencie gali KSW 87, która odbędzie się 14 października w Czechach. Pojedynek Szymański vs. Brichta został zakontraktowany w limicie kategorii lekkiej. Federacja KSW opublikowała video zapowiedź tego starcia.

Już 14 października odbędzie się kolejna gala federacji KSW w Czechach. W co-main evencie wydarzenia w okrągłej klatce zmierzą się Roman Szymański i Leo Brichta. Obaj zawodnicy znani są z efektownych akcji, więc na KSW 87 w Trzyńcu należy się spodziewać doskonałej walki.

Roman Szymański budował serię zwycięstw i miał na koncie cztery kolejne wygrane. Niestety zawodnik Czerwonego Smoka i Linke Gold Team przegrał na punkty w rewanżowym starciu z Valeriu Mirceą. Szymański znany jest z tego, że „łatwych” walk nie bierze stąd decyzja o przyjęciu propozycji na pojedynek z utalentowanym Leo Brichtą.

Zawodnik z Pragi ma na koncie siedem kolejnych zwycięstw, a dodając do tego zwycięstwa w walkach w kickboxingu jego seria wygląda jeszcze bardziej okazale. Brichta, który walczył zarówno w Oktagonie jak i w RFA zadebiutował w federacji KSW na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym gdzie pokonał na punkty Macieja Kazieczko.

KSW 87: Szymański vs. Brichta – video zapowiedź

Federacja KSW opublikowała video zapowiedź co-main eventu gali KSW 87. 14 października w okrągłej klatce zmierzą się Roman Szymański i Leo Brichta.

Wszystkie pojedynki gali KSW 87 oraz wszystkie kolejne gale federacji KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji, a następnie skorzystać z aktualnie trwającej promocji, w której trzy pierwsze zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

KSW 87 – obstaw walkę Szymański vs Brichta. Zagraj bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments