ksw 87 rafał haratyk znokautował ivana erslana video

KSW 87: Rafał Haratyk znokautował Ivana Erslana w pierwszej rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

W jednym z najciekawszych zestawień gali KSW 87 zmierzyli się Ivan Erslan i Rafał Haratyk. Dla Chorwata był to już szósty start na galach KSW natomiast doświadczony 36 letni Polak zaliczył swój pierwszy występ w okrągłej klatce.

Ivan Erslan to niedawny pretendent do mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej. Chorwat nie zdołał wywalczyć trofeum i w maju stoczył pojedynek poza KSW na gali FNC gdzie znokautował Dirleia Broenstrupa w pierwszej rundzie.

Rafał Haratyk znajduje się w podobnej sytuacji do swojego dzisiejszego rywala. Haratyk także miał szansę wywalczenia mistrzowskiego pasa, z tym że nie w Polsce, a we Francji. Polak niestety przegrał pojedynek, a następnie wpadł w problemy przez zanieczyszczony suplement diety. Występ na KSW 87 to dla Haratyka szansa na 'nowe otwarcie’ kariery.

KSW 87 oraz wszystkie wydarzenia organizowane przez KSW możesz obstawić na stronie eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z aktualnej promocji dla nowych graczy w skład której wchodzą trzy zakłady bez ryzyka. Obstaw KSW 87 tutaj.

KSW 87: Erslan vs. Haratyk – relacja, wynik walki

Ruchliwy na początku Haratyk, szybko rusza się na nogach. Erslan bardziej statycznie ale trafia prostym. Mocny obszerny prawy ze strony Polaka jednak niecelnie. Rafał atakuje low kickiem. Duży spokój w wykonaniu Chorwata, który nie szasta siłami. Ivan atakuje kombinacją. Trafia najpierw Erslan, a następnie Haratyk. Zawodnicy w klinczu pod siatką. Ładny atak Erslana na który Haratyk odpowiada kombinacją. Chorwat szczelnie schowany za gardą. Low kick na low kick. Dwa piękne ciosy Polaka po których zachwiał się na nogach Chorwat. Haratyk trafia prawym po którym Erslan zwalił się z nóg. Polak dobija rywala ciosami ground and pound i jest po walce!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments