ksw 88 miljan zdravković brutalnie znokautował mariusza joniaka

KSW 86: Miljan Zdravković brutalnie znokautował Mariusza Joniaka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 września 2023

W drugiej walce gali KSW 86 we Wrocławiu zmierzyli się Mariusz Joniak i Miljan Zdravković. Doświadczony Polak przywitał w klatce federacji KSW niepokonanego Serba. Jaki był wynik walki Joniak vs. Zdravković?

Na dzisiejszej gali KSW 86 we wrocławskiej hali Orbita specjalista od poddań, Mariusz Joniak (11-4), przywita debiutującego w okrągłej klatce KSW Serba Miljana Zdravkovicia (6-0). Starcie zostanie rozegrane w limicie kategorii koguciej.

Mariusz Joniak ma za sobą udany debiut w okrągłej klatce. W walce otwarcia gali KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym pokonał Sebastiana Romanowskiego. Tym samym Joniak wydłużył fantastyczną serię wygranych do siedmiu. Mariusz jest posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu i świetnie czuje się rywalizując w parterze.

Miljan Zdravković zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2021. Do dziś stoczył sześć pojedynków i wszystkie wygrał. Młody Serb trzy razy triumfował przed czasem posyłając swoich rywali na deski. Miljan walczył do tej pory głównie u siebie w kraju, ale rywalizował też w Niemczech. W tym roku Zdravković stoczył już dwa pojedynki. Ostatni raz bił się w lipcu i dopisał do swojego rekordu wygraną przez nokaut.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

KSW 86: Joniak vs. Zdravković – relacja, wynik walki

Miljan Zdravković szybko obalił Polaka. Mariusz Joniak stara się skręcać z pleców. Serb stara się ustabilizować pozycję, a następnie obejść nogi Joniaka. Mariusz pracuje z motylej gardy natomiast Zdravković skleja się i szuka szans do zadawania ciosów. Polak wstaje i dociska rywala do siatki. Joniak próbował obalić, a gdy to się nie udało wyprowadził dwa mocne ciosy kolanami na korpus. Rywal odpowiada tym samym jednak atakuje kolanem głowę Joniaka. Bardzo dynamiczne starcie! Miljan ponownie stara się docisnąć zawodnika Bebson Team do siatki. Rozerwanie klinczu i wymiana ciosów na środku klatki. Polak atakuje jednak Miljan Zdravković kontruje potężnym prawym i Joniak pada na deski. Serb dobija Mariusza dwoma mocnymi młotkami i jest po walce!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments