KSW 88 Michał Michalski pokonał Dominika Humburgera po decyzji

KSW 86: Michał Michalski pokonał Dominika Humburgera!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 września 2023

W co-main evencie gali KSW 86 we Wrocławiu zmierzyli się Michał Michalski i Dominik Humburger. Starcie doświadczonego Polaka z niepokonanym Czechem zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Jaki był wynik walki Michalski vs. Humburger?

16 września w okrągłej klatce federacji KSW na gali KSW 86 dojdzie do starcia dwóch efektownie walczących zawodników wagi średniej. Michał Michalski (10-5), który ma na swoim koncie siedem wygranych przed czasem, zmierzy się z niepokonanym Dominikiem Humburgerem (7-0, 6 KO), który sześć razy posyłał rywali na deski.

Michał Michalski ma za sobą siedem starć w okrągłej klatce. Reprezentant Ankos MMA ostatni raz walczył podczas gali KSW 80 i już w pierwszej rundzie rozprawił się z Erikasem Golubovskisem. Było to czwarte zwycięstwo Michała w KSW i czwarta wygrana zdobyta w okrągłej klatce przez nokaut.

Pochodzący z Liberca Dominik Humburger pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Czech po raz pierwszy zawalczył w KSW w sierpniu zeszłego roku i znokautował w drugiej rundzie Borysa Borkowskiego. W drugim pojedynku w okrągłej klatce rozbił Jorge Luiza Bueno.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

KSW 86: Michalski vs. Humburger – relacja, wynik walki

Obaj zawodnicy zaczęli od niskich kopnięć. Michał Michalski zaatakował kombinacją bokserską i trafił. Humburger jednak niewzruszony akcją Polaka kontynuuje pracę. W końcu Michalski ładnie trafia i Humburger ląduje na macie. Czech stara się wstać jednak Polak wykluczył jedną z nóg i atakuje rywala ciosami. Niepokonany zawodnik zza naszej południowej granicy stara się wypuszczać ciosy łokciami. Wrocławianin bardzo ładnie wyklucza aktywność rywala, klinczuje i stara się wejść za plecy oponenta. Humburger w końcu jednak wstaje, a Michalski na odejście trafia ciosem. Czech wydaje się szybszy. Mocny low kick Michalskiego. Mały zapaśniczy kocioł, Humburger atakuje z góry w parterze, ale szybko wracamy na środek klatki. Dwa ładne prawe Michała. Runda 10:9 dla Michalskiego.

Obaj zawodnicy atakują low kickami, tak jakby chcieli wyciąć toporami największe drzewa. Michał Michalski trafia w stójce i idzie po obalenie. Polak przenosi walkę do parteru jednak Czech szybko wstaje. Brutalna walka ciosami bokserskimi na wyniszczenie. Obaj zawodnicy trafiają jednak to Humburger częściej atakuje celnie i Polak wyraźnie traci szybkość. Kiedy wydawało się, że Michalski będzie w tarapatach poszedł po nogi rywala jednak Humburger dał radę wstać z maty i atakuje kopnięciami. Niesamowita runda cios za cios jednak to Czech trafiał częściej i zaprezentował szerszą gamę uderzeń. Runda 10:9 Humburger.

Zaczynamy trzecią rundę! Michał Michalski narzuca presję i przenosi walkę na matę. Wrocławianin stara się przejść pozycję jednak Czech stara się szybko wrócić do stójki. Humburger niemal wstał jednak Michalski ponownie odciągnął od od siatki i obalił. Żołnierz z Czech robi wszystko, aby się podnieść. Dominik wychodzi z tarapatów. Mamy wymianę ciosów jednak Michalski broni próbę obalenia. Wracamy do stójki. Kolano ze strony Czecha. Wrocławianin robi wszystko co może, aby utrzymać oponenta na macie. Jeśli nic się nie zmieni to Michał Michalski powinien wygrać to starcie na punkty.

Michał Michalski pokonał Dominika Humburgera po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments