Kamil Szkaradek zdominował Patryka Surdyna KSW 85

KSW 85: Kamil Szkaradek zdominował Patryka Surdyna!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 sierpnia 2023

W szóstej walce gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzyli się Patryk Surdyn i Kamil Szkaradek. Drugi z wymienionych mógł zatem liczyć na wsparcie swoich kibiców. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Patryk Surdyn ma za sobą pięć pojedynków w KSW. W ostatnim boju na gali KSW 81 zmierzył się z Werllesonem Martinsem i musiał uznać jego wyższość w klatce. Przegrana ta przerwała passę dwóch zwycięstw z rzędu w wykonaniu Surdyna.

Utalentowany, niepokonany Kamil Szkaradek zadebiutował w KSW w październiku zeszłego roku. W okrągłej klatce zmierzył się z Davidem Martinikiem i pokonał go na pełnym dystansie. W marcu tego roku powrócił do okrągłej klatki i szybko poddał Patryka Chrobaka.

Surdyn i Szkaradek zawalczą na KSW 85 o awans do czołowej piątki rankingu kategorii koguciej!

KSW 85 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Surdyn vs. Szkaradek – relacja, wynik walki

Niesamowity kocioł zapaśniczy już od początku starcia. Surdyn dociska Szkaradka do siatki. Odwrócenie sytuacji i teraz to Kamil pracuje nad obaleniem. Surdyn wyciął rywala i wydawało się, że jest w dobrej pozycji jednak szybko ją stracił. Kamil Szkaradek pracuje ground and pound. Dużo pracy zapaśniczej. Zdecydowanie mniej ciosów. Surdyn próbował iść po nogę rywala, nic z tego. Ogromny doping dla Kamila Szkaradka jednak to Patryk Surdyn radzi sobie lepiej. Zaskakująca akcja Szkaradka, który ponownie zyskał przewagę. Szkaradek trafia potężnym lewym po którym Surdyn zwalił się z nóg jednak Patryk przetrwa rundę.

Rozpoczynamy drugą odsłonę. Ładnie atakuje lewym Kamil Szkaradek. Middle kick w wykonaniu zawodnika z Nowego Sącza. Szkaradek buduje swą przewagę, a Surdyn jest ponownie w opałach. Bardzo ładna praca Kamila Szkaradka z góry. Szkaradek atakuje ciosami z góry i broni próbę ataku na nogi w wykonaniu Surdyna. Kamil zyskuje zdecydowaną przewagę wraz z upływem czasu. Próba zajścia za plecy ze strony Szkaradka, który zapina mata leao, jednak po chwili rezygnuje z duszenia.

Obaj zawodnicy postawili na wymianę mocnych ciosów na początku trzeciej rundy. Szkaradek dwukrotnie uniknął próby sprowadzenia ze strony rywala. Reprezentant Grapplingu Kraków pracuje mocno pod siatką by obalić oponenta. Surdyn próbuje przerolować rywala jednak ponownie nic z tego nie wychodzi. Świetnie dysponowany Kamil Szkaradek pięknie wykonuje założony gameplan. Jeśli tylko jest okazja to Szkaradek próbuje rzutów przez biodro lub wycięć tak, żeby mieć pewność, że Surdyn wyląduje na macie. Szkaradek kontynuuje pracę z góry natomiast Surdyn rozpaczliwie stara się uciec do boku licząc na to, że uda się wrócić do stójki. Ground and pound w wykonaniu Kamila na koniec starcia.

Kamil Szkaradek pok. Patryka Surdyna po jednogłośnej decyzji sędziów (3×30-27)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments