KSW 85 Patryk Kaczmarczyk największy faworyt gali

KSW 85: Kaczmarczyk vs. Tarchila – kursy bukmacherskie. Największy faworyt gali!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 sierpnia 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę Kaczmarczyk vs. Tarchila. Do starcia młodych utalentowanych fighterów dojdzie na gali KSW 85 w Nowym Sączu. Który z zawodnikiem jest faworytem bukmacherów?

Zarówno Patryk Kaczmarczyk jak i Daniel Tarchila są zawodnikami, którzy lubią wdawać się w wymiany ciosów i często wychodzą z nich zwycięsko. Starcie dwóch młodych i utalentowanych zawodników na papierze jest jednym z kandydatów do miana walki wieczoru.

Który z zawodników jest faworytem bukmacherów? Okazuje się, że wedle bukmacherów w pojedynku Polaka z Mołdawianinem znajduje się największy faworyt całej gali, a co za tym idzie znajdziemy w tym zestawieniu także największego underdoga.

KSW 85: Kaczmarczyk vs. Tarchila – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments