KSW 85 Chuzhigaev vs Gnidko trailer video

KSW 85: Ibragim Chuzhigaev vs. Bohdan Gnidko – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 14 sierpnia 2023

Federacja KSW opublikowała oficjalny trailer co-main eventu gali KSW 85 w Nowym Sączu. Ibragim Chuzhigaev i Bohdan Gnidko zmierzą się w pojedynku o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Zobaczcie video zapowiedź tego starcia!

Gala KSW 85 zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę 19 sierpnia w Nowym Sączu odbędą się dwa pojedynki rangi mistrzowskiej. W co-main evencie Ibragim Chuzhigaev i Bohdan Gnidko stoczą pojedynek o pas kategorii półciężkiej. Ten bój zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż obaj zawodnicy lubią wymieniać ciosy i słyną z mocnego uderzenia.

Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki? Tylko jeden zawodnik będzie mógł opuścić okrągłą klatkę KSW z pasem mistrzowskim dywizji do 93 kilogramów na biodrach.

Nim przejdziemy do oficjalnego trailera zapowiadającego co-main event KSW 85 przypominamy gdzie można obstawiać wszystkie gale KSW oraz jakie bonusy można zgarnąć. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi kursami na co-main event KSW 85.

KSW 85: Chuzhigaev vs. Gnidko – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest panujący mistrz, Ibragim Chuzhigaev. Mimo to kursy nie odbiegają znacznie od siebie i wydaje się, że wraz z upływem czasu będą jeszcze bardziej zbliżone.

Kurs na wygraną Ibragima Chuzhigaeva ustalono na poziomie 1.50 natomiast kurs na zwycięstwo Bohdana Gnidko wynosi 2.45.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Chuzhigaev vs. Gnidko – oficjalny trailer

Federacja KSW opublikowała oficjalny trailer co-main eventu gali KSW 85. Ibragim Chuzhigaev i Bohdan Gnidko zmierzą się w starciu o pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
10 miesięcy temu

Bohdan Gnidko jeśli chce wychodzić w czapce koloru czerwonego czarnego, federacja KSW jeśli szanuje Polaków powinna zakazać mu startów w tej federacji!