Patryk Chrobak vs Miłosz Melchert walka otwarcia ksw 84

KSW 84 – znamy nazwiska uczestników walki otwarcia!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 czerwca 2023

Federacja KSW ogłosiła nazwiska uczestników walki otwarcia gali KSW 84, która odbędzie się 15 lipca w Gdyni. W pierwszej walce premierowej gali KSW w Gdyni zmierzą się Patryk Chrobak i Miłosz Melchert.

Pojedynek dwóch młodych fighterów będących na początku swojej zawodowej drogi otworzy galę KSW 84. W starciu tym 23-letni Patryk Chrobak (3-3, 2 KO, 1 Sub) zmierzy się z równolatkiem, Miłoszem Melchertem (2-1, 2 KO). Do pojedynku w kategorii koguciej dojdzie 15 lipca w hali Polsat Plus Arena w Gdyni.

Patryk Chrobak stoczył do tej pory sześć zawodowych pojedynków i trzykrotnie opuszczał klatkę z rękami uniesionymi w geście zwycięstwa. Zaledwie 23-letni zawodnik wszystkie wygrane walki kończył przez nokaut lub poddanie, z czego dwa razy w pierwszej odsłonie. Reprezentant Berserkers Team Bielsko-Biała w kwietniu zeszłego roku zadebiutował w KSW, ale musiał uznać wyższość Pawła Polityły. W kolejnym pojedynku wszedł do okrągłej klatki w zastępstwie i zmierzył się z Kamilem Szkaradkiem. To starcie jednak również nie ułożyło się po myśli Patryka. Zanim popularny „Showtime” wkroczył na zawodową drogę MMA był medalistą zawodów amatorskich i wywalczył tytuł mistrza Polski w kickboxingu.

Miłosz Melchert w zeszłym roku z przytupem wszedł do zawodowego świata MMA. Stoczył dwie walki i obie wygrał przez nokaut. Po tych tryumfach zadebiutował w KSW, ale musiał uznać wyższość utalentowanego Carla McNally’ego. Przed wkroczeniem na profesjonalną drogę kariery zawodnik ze Słupska zbierał doświadczenie na matach amatorskich, gdzie wywalczył między innymi tytuł mistrza Polski ALMMA w 2020 roku.

KSW 84 – karta walk niemal pełna!

Karta główna:

  • Phil De Fries (23-6, 1NC) vs Szymon Bajor (24-9) – walka wieczoru o pas HW
  • Sebastian Przybysz (11-3) vs TBA
  • Cezariusz Kęsik (13-3) vs Damian Janikowski (7-5)
  • Bartosz Leśko (12-3-2) vs Nemanja Nikolić (9-0-1)
  • Krystian Kaszubowski (10-3) vs Henry Fadipe (13-10-1)
  • Damian Stasiak (13-9) vs Pascal Hintzen (8-2)
  • Bruno Augusto dos Santos (10-4) vs Gustavo Oliveira (8-1)
  • Borys Dzikowski (3-0) vs Damian Mieczkowski (1-0)
  • Patryk Chrobak (3-3) vs Miłosz Melchert (2-1)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments