KSW 84. Znamy kursy na walkę Damiana Janikowskiego! Bukmacherzy wskazali dużego faworyta

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 19 czerwca 2023

Znamy kursy na nadchodzącą galę KSW 84. Bukmacherzy wskazali dużego faworyta w pojedynku Damiana Janikowskiego z Cezarym Kęsikiem.

Były zapaśnik powraca do KSW po krótkiej przygodzie z freak fightami. W High League stoczył jeden pojedynek i bez problemu rozprawił się z Mateuszem Kubiszynem, który dopiero stawia pierwsze kroki w MMA. Teraz Janikowski stanie przed znacznie większym wyzwaniem.

Janikowski dużym underdogiem

Faworytem w tym zestawieniu jest Cezary Kęsik, który ma większe doświadczenie. Stoczył 16 pojedynków i zwyciężył 13 razy, w tym aż 12 przed czasem. Aktualnie jest jednak po serii dwóch porażek. Przegrał z Pawłem Pawlakiem i Tomaszem Romanowskim, czyli aktualny mistrzem oraz numerem 2 rankingu kategorii średniej.

Janikowski natomiast ostatnim razem w okrągłej klatce zmierzył z Tomem Breese i poniósł porażkę przez poddanie. Nie obyło się jednak bez kontrowersji, gdyż zawodnik twierdził, że klepiąc w plecy rywala, chciał jedynie pokazać sędziemu, iż wszystko jest w porządku, kiedy był duszony. Arbiter zinterpretował to jako poddanie i przerwał walkę.

Teraz Janikowski powraca do KSW, a bukmacherzy nie mają wątpliwości, jeśli chodzi o kursy. To właśnie on wyjdzie do klatki jako spory underdog. Zawodnik aktualnie zamyka ranking kategorii średniej, a zwycięstwo podczas KSW 84 zapewniłoby mu awans o kilka oczek.

Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs Kęsik

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments