Bonusy po KSW 84 video

KSW 84 – wiemy kto zgarnął bonusy za galę w Gdyni! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 lipca 2023

Federacja KSW przyznała bonusy po gali KSW 84 w Gdyni. Wydarzenie odbyło się w sobotę 15 lipca i obfitowało w ciekawe pojedynki z efektownymi skończeniami. Sześć walk zakończyło się przed czasem, a jedna została uznana za no-contest. Kto zgarnął bonusy za galę w Gdyni?

Organizacja KSW ma już zaplanowane dwa kolejne wydarzenia. Kolejna gala – KSW 85 odbędzie się 19 sierpnia w Nowym Sączu, natomiast na 16 września zaplanowano event KSW 86. Wróćmy jednak jeszcze na moment do gali KSW 84, która odbyła się w miniony weekend w Gdyni.

Federacja KSW przyznała bonusy po gali w Polsat Plus Arenie. Kto zgarnął dodatkowe wynagrodzenie za udany występ w okrągłej klatce podczas KSW 84?

Damian Stasiak został nagrodzony bonusem za poddanie wieczoru. Polak zapiął ciasne duszenie trójkątne i zmusił Niemca Pascala Hintzena do odklepania. Nie była to jedyna nagroda w kategorii poddanie wieczoru. Wyróżniony został także Bartosz Leśko, który przed własną publicznością udusił Nemanję Nikolicia.

W kategorii nokaut wieczoru także przyznano dwa wyróżnienia. Darko Stosić posłał na deski Stefana Vojcaka dwukrotnie trafiając potężnymi ciosami i w pewni zasłużenie zgarnął dodatkową kasę, natomiast drugim z wyróżnionych jest Gustavo Oliveira, który trafił obrotowym łokciem i całkowicie odmienił losy pojedynku. Reprezentujący Portugalię fighter następnie dobijał oponenta w parterze jednak sędzia przerwał walkę, wezwał lekarza i ten nie dopuścił Santosa do dalszej walki.

Tym razem nie zdecydowano się na wybór najlepszej walki wieczoru.

KSW 84 – bonusy po gali w Gdyni

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments