Kaszubowski vs Fadipe zapowiedź video ksw

KSW 84: Kaszubowski vs. Fadipe – lokalny bohater kontra Herkules! Zapowiedź walki na gali w Gdyni [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lipca 2023

Na gali KSW 84 Krystian Kaszubowski będzie jednym z reprezentantów Mighty Bulls Gdynia, któryz wejdą do okrągłej klatki by zaprezentować się przed własną publicznością. 15 lipca rywalem Kaszubowskiego będzie „Herkules”, czyli Henry Fadipe. Zobaczcie video zapowiedź tej walki.

Dla Krystiana Kaszubowskiego walka na gali KSW 84 będzie dziewiątym pojedynkiem stoczonym dla największej polskiej organizacji MMA. Krystian w okrągłej klatce wygrał pięć walk, a trzy razy musiał uznać wyższość rywali. Po pierwszych dwóch efektownych zwycięstwach, które zdobył błyskawicznie nokautując przeciwników, dostał szansę starcia mistrzowskiego.

Henry Fadipe stoczył do tej pory dopiero dwie walki dla KSW, ale w zawodowym MMA góruje doświadczeniem nad Krystianem Kaszubowskim. Na swoim koncie ma 24 pojedynki, z których trzynaście wygrał. W świecie MMA Fadipe zdobył tytuł wagi średniej cenionej afrykańskiej organizacji EFC oraz irlandzkiego Cage Gods. Wywalczył również pas mistrzowski marki Cage Legacy. Henry jest też byłym mistrzem K-1 organizacji ISKA.

KSW 84: Kaszubowski vs. Fadipe – kursy bukmacherskie

Kartę walk najbliższej gali obstawić możecie u bukmachera eFortuna.pl. Grając za dowolną stawkę otrzymacie dostęp do Fortuna TV, gdzie prowadzone są transmisje na żywo z licznych wydarzeń sportowych.

Nowi użytkownicy mogą liczyć na fenomenalną ofertę powitalną do wykorzystania na KSW 84! Za samą rejestrację na konto wpłynie darmowe 20 zł, a kolejnych 10 zł będzie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! W przypadku przegranych, Fortuna zwraca stawkę na konto gracza!

-> Odbieram bonusy i gram z Fortuną!

KSW 84: Krystian Kaszubowski vs. Henry Fadipe – zapowiedź

W sobotę podczas gali KSW 84 w Gdyni, Krystian Kaszubowski na własnej ziemi zmierzy się z efektownym i niebezpiecznym „Herkulesem”, Henrym Fadipe. Zobaczcie zapowiedź starcia w kategorii półśredniej.

https://www.youtube.com/watch?v=wkJ98OILoOE
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments