KSW 84. Gigantyczny faworyt w walce wieczoru! Polak ma szansę pokonać Phila De Friesa?

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 19 czerwca 2023

Bukmacherzy wskazali ogromnego faworyta w walce wieczoru gali KSW 84. Do okrągłej klatki największej organizacji w kraju powróci Szymon Bajor.

Phil de Fries to absolutny dominator w kategorii ciężkiej. Fani liczą jednak na to, że czołowy polski zawodnik tej dywizji będzie w stanie przerwać długą serię zwycięstw Brytyjczyka i rozsiądzie się na mistrzowskim tronie KSW.

Bukmacherzy wskazali faworyta

Bajor, który ma za sobą 4 wygranych z rzędu, powraca do KSW po ponad 7 latach. Przez ten czas bił się m.in. w RIZIN, FEN, czy PFL. W całej karierze zwyciężył 24 walki i odniósł 9 porażek. Dziesięciokrotnie poddawał swoim rywali i tyle samo razy nokautował. Aktualnie stawia się go na drugim miejscu za Marcinem Tyburą w kategorii polskich zawodników wagi ciężkiej.

Przed nim ogromne wyzwanie, gdyż wejdzie do klatki jako gigantyczny underdog i zmierzy się z Philem De Friesem, który w KSW wygrał wszystkie 9 walk. Brytyjczyk ostatnią porażkę poniósł jeszcze w 2017 roku i aktualnie ma za sobą serię 11 zwycięstw z rzędu.

Na polskiej ziemi pokonał takich rywali jak Tomasz Narkun, Michał Kita, Karol Bedorf, Michał Andryszak czy Darko Stosić. Świetnie potrafi wykorzystać swoje warunki fizyczne, które również i tym razem będą jego dużym atutem w walce.

Kursy bukmacherskie na walkę wieczoru KSW 84

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments