KSW 82 Wilson Varela nokautuje szadzińskiego

KSW 82: Wilson Varela brutalnie nokautuje Szadzińskiego [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2023

W drugiej walce gali KSW 82 zmierzyli się Gracjan Szadziński i Wilson Varela. Jaki wynik padł w pojedynku Polaka z Franuzem? Starcie Szadziński vs. Varela zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej.

Słynący z niesamowicie mocnego uderzenia Gracjan Szadziński (9-5, 7 KO) zmierzył się z powracającym do okrągłej klatki Francuzem, Wilsonem Varelą (8-5, 2 KO, 4 Sub). Walka odbyła się na gali KSW 82, 13 maja w warszawskim Studiu ATM.

Gracjan Szadziński ma za sobą siedem walk w organizacji KSW. Ostatni raz bił się w okrągłej klatce w listopadzie zeszłego roku i przegrał z Valeriu Mirceą. Zawodnik ze Stargardu znany jest z potężnej siły ciosu, którą jego przeciwnicy odczuli wielokrotnie.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja rozpoczęła się o godzinie 19:00, dołącz do grona fanów oglądających galę!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Szadzinski vs. Varela

33-letni Gracjan Szadziński w KSW trzy razy posyłał rywali na deski, a w całej karierze siedem wygranych wywalczył nokautując przeciwników. W okrągłej klatce sile jego pięści ulegli: Maciej Kazieczko, Paul Redmond i Francesco Moricca.

Wilson Varela zadebiutował w organizacji KSW w kwietniu zeszłego roku i musiał wówczas uznać wyższość Macieja Kazieczki. Po tym pojedynku 27-latek z Marsylii stoczył cztery walki w innych organizacjach. Ostatni raz bił się w marcu tego roku i posłał swojego przeciwnika na deski.

Relacja z walki Szadziński vs. Varela

Gracjan Szadziński rozpoczął od niskich kopnięć natomiast Francuz głównie atakuje długimi prostymi. Ładna kombinacja Polaka. Sporo kopnięć na korpus ze strony Vareli. Dobra praca bokserska Szadzińskiego. Francuz trafia coraz częściej kopnięciami na korpus Polaka, ładny atak bokserski Vareli. Latające kolano Vareli. Gracjan odpowiada mocnym ciosem i rywal zachwiał się na nogach. Wilson trafia długim prawym, po którym pod Polakiem ugięły się nogi. Francuz kontynuuje akcję i trafia mocnym kolanem, a gdy Szadziński pada na matę Varela doskakuje i dobija Berserkera mocnymi ciosami ground and pound.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments