KSW 82 Szadziński vs. Varela

KSW 82: Gracjan Szadziński vs. Wilson Varela – droga do gali

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 kwietnia 2023

Gracjan Szadziński i Wilson Varela zameldują się ponownie w klatce federacji KSW na gali KSW 82 w Warszawie. Obaj zawodnicy lubią kończyć swoje pojedynki przed czasem. Jak wyglądała droga Szadzińskieg i Vareli do gali w ATM Studio?

Gracjan Szadziński bije się w KSW od roku 2017. W tym czasie tylko dwie jego walki rozstrzygnęły się na kartach sędziowskich, a wszystkie wygrane pojedynki kończyły się nokautami. 33-latek ma na swoim zawodowym koncie dziewięć wygranych, z czego siedem zdobył posyłając rywali na deski. Sile jego pięści w KSW uległ Maciej Kazieczko, Paul Redmond i Francesco Moricca.

To właśnie Włoch był ostatnim rywalem, którego znokautował Gracjan. Panowie spotkali się podczas gali KSW 66. W drugiej rundzie zawodnik ze Stargardu trafił potężnym prawym, po którym Moricca padł na matę, a Polak nie wypuścił już z rąk wygranej i dokończył dzieła zniszczenia w parterze.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Droga Wilsona Vareli do KSW 82

Podczas KSW 82 Wilson Varela wejdzie do okrągłej klatki po raz drugi w karierze. Francuz pierwszy raz pojawił się w Polsce na gali KSW 69, ale przegrał pojedynek z Maciejem Kazieczką. Po tym starciu Varel stoczył jeszcze dwie walki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w obu musiał uznać wyższość rywali. Wilson zamknął rok 2022 z bilansem dwóch wygranych i trzech porażek. W roku 2023 Varela nie zwolnił tempa i powrócił na drogę zwycięstw.

W styczniu podczas gali we Francji zwyciężył przez poddanie walcząc dla marki Hexagone MMA. W lutym powrócił do kickboxingu, z którego się wywodzi i zdobył mistrzowski tytuł organizacji WAKO. W marcu ponownie wyruszył do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i tym razem odprawił przeciwnika przez nokaut już w dwudziestej sekundzie walki. „The Prototype” wejdzie do klatki KSW będąc więc po serii świetnych wygranych i liczy na to, że tym razem odniesie pierwsze zwycięstwo w Polsce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments