KSW 81 Martins nokautuje Surdyna kolanem

KSW 81: Werlleson Martins nokautuje Patryka Surdyna potężnym kolanem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

W siódmej walce gali KSW 81 zmierzyli się Werlleson Martins i Patryk Surdyn. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej. Jaki wynik padł w walce Martins vs. Surdyn na KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim?

Werlleson Martins to były pretendent do pasa mistrzowskiego organizacji KSW. Podczas gali KSW 69 wszedł do boju z Sebastianem Przybyszem w zastępstwie za kontuzjowanego Zuriko Jojuę, ale po świetnej walce musiał ostatecznie uznać wyższość mistrza.

Patryk Surdyn ma za sobą cztery pojedynki w KSW. W ostatnim boju na gali KSW 72 zmierzył się z Gustavo Oliveirą i wygrał z nim na punkty. Wcześniej pokonał Davida Martinika i dziś jest po dwóch zwycięstwach z rzędu.

KSW 81 – gdzie oglądać? Stream online, transmisja.

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja orozpoczęła się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki Werlleson Martins vs. Patryk Surdyn

Patryk Surdyn bardzo szybko przenosi walkę do parteru. Brazylijczyk Werlleson Martins w motylej gardzie. Polak pracuje ground and pound jednak Martins idzie po balachę! Ahhh jest bardzo groźnie, na całe szczęście Surdyn ucieka z opresji. Bardzo ładna praca Polaków, który zachodzi za plecy rywala i atakuje ground and pound. Surdyn mocnymi łokciami rozbija twarz rywala. Patryk Surdyn stara się rozciągnąć rywala jednak ten się kręci co utrudnia zadanie Polakowi. Bardzo dobra runda Surdyna, bez wątpienia sędziowie wypunktują ją na konto zawodnika z Polski.

Polak popełnił błąd chcąc w ekwilibrystyczny sposób wyciągnąć poddanie. Martins próbuje zajść za plecy jednak nic z tego. Brazylijczyk chciał przerolować Polaka jednak ten spokojnie skorzystał z okazji i obszedł pozycję. Patryk Surdyn pracuje z góry natomiast Werlleson Martins w półgardzie próbuje się skręcać. Sporo kulanki w walce kogucich. Surdyn stara się zajść za plecy. Bardzo dobra praca Surdyna, który nieustannie atakuje rywala i wykorzystuje każdą okazję do tego by udowodnić swą przewagę.

Niesamowite! Patryk Surdyn wchodzi w nogi rywala, a Werlleson Martins trafia potężnym kolanem! Brazylijczyk idealnie wstrzelił się z tym uderzeniem, co za timing! Martins dobija Surdyna ciosami w parterze, jest po walce!

Werlleson Martins pok. Patryka Surdyna po TKO (kolano + ciosy w parterze), 3 runda

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments