ksw 81 stream bartosiński szczepaniak

KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak – gdzie oglądać? Stream online, transmisja.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

Już dziś, w sobotę 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się gala KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak. Gdzie oglądać to wydarzenie? Czy będzie dostępna transmisja telewizyjna? Linki i stream online do KSW 81.

Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak staną przed życiową szansą zdobycia pasa federacji KSW w kategorii półśredniej. Który z zawodników będzie górą? Urodzony w Rawie Mazowieckiej „Bartos” będzie mógł liczyć na doping swojej publiczności jednak mieszkający i trenujący w Belgii Szczepaniak przywykł do startów na galach podczas, których to rywal jest wspierany przez fanów.

Pojedynek Adrian Bartosiński vs. Artur Szczepaniak będzie bez wątpienia wisienką na torcie pierwszej gali federacji KSW w Tomaszowie Mazowieckim. Nie będzie to jednak jedyne interesujące starcie na KSW 81.

W drugiej z walk wieczoru w okrągłej klatce zmierzą się Tomasz Sarara i Errol Zimmerman. Doświadczeni kickbokserzy dogadywali sobie zarówno w trailerze jak i w innych materiałach video przed galą. Czy doczekamy się stójkowej bójki, a może jeden z zawodników zdecyduje się przenieść walkę do parteru?

KSW 81 – gdzie oglądać? Stream online, transmisja.

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 22 kwietnia i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Data: 22 kwietnia, sobota
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki, Polska
Liczba walk: 10
Start transmisji: 19:00
Stream online: Viaplay – na oficjalnej stronie
Transmisja TV: Viaplay – w aplikacji na smart TV

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 81 – karta walk

  • Adrian Bartosiński (12-0) vs Artur Szczepaniak (9-1) – main event – o pas kategorii do 77 kg
  • Tomasz Sarara (1-1) vs Errol Zimmerman (0-1) – co-main event
  • Igor Michaliszyn (9-2) vs Krystian Bielski (9-4)
  • Werlleson Martins (17-5) vs Patryk Surdyn (7-2)
  • Karolina Owczarz (5-2) vs Adrianna Kreft (4-0)
  • Marcin Krakowiak (11-4) vs Henry Fadipe (13-9-1)
  • Kamil Gawryjołek (3-0) vs Oļegs Jemeļjanovs (11-3)
  • Sofiia Bagishvili (7-2,) vs Maria Silva (8-1)
  • Filip Stawowy (9-3) vs Marek Samociuk (4-3)
  • Jonatan Kujawa (1-0) vs Josef Stummer (2-0)

KSW 81 – kursy bukmacherskie

Wysoki kurs na wygraną Artura Szczepaniaka! Kurs na zwycięstwo zawodnika trenującego w Belgii i Niemczech wynosi, aż 4.17. Jest to niezwykle zaskakujące, gdyż na papierze starcie wydaje się być bardzo wyrównane, być może z minimalnym wskazaniem na „Bartosa” jednak w takim wypadku kurs na zwycięstwo Szczepaniaka powinien być ustalony na ciut powyżej 2.0 tymczasem jest zdecydowanie wyższy.

Fani talentu Artura Szczepaniaka zapewne nie będą narzekali i chętnie puszczą kupony obstawiając wygraną swojego faworyta. Warto tu wspomnieć, że zawodnik mieszkający w Belgii część obozu przygotowawczego spędził w Niemczech gdzie trenował z Roberto Soldiciem, czyli byłym podwójnym mistrzem federacji KSW.

-> Obstawiaj KSW w Fortuna TV!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments