KSW 80. Robert Ruchała zdobędzie pas? Bukmacherzy wskazali faworyta

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 16 marca 2023

Już jutro odbędzie się gala KSW 80, podczas której dojdzie do emocjonującego starcia o tymczasowy mistrzowski pas kategorii piórkowej.

Jeden z najlepszych polskich prospektów Robert Ruchała powraca do klatki. Stanie przed dużą szansą, gdyż jest bardzo blisko pojedynku o pełnoprawny tytuł. Zwycięzca sobotniego starcia w kolejnej walce zapewne zmierzy się z Salahdinem Parnassem.

Robert Ruchała faworytem w walce o pas

Zawodnik z Krakowa jest niepokonany i ma na swoim koncie 8 zwycięstw. W KSW pokonał Michała Domina, Daniela Bazanta, Patryka Kaczmarczyka, Michelea Baiano, a w ostatnim pojedynku zmierzył się z doświadczonym Damianem Stasiakiem. Była to bardzo wyrównana walka, jednak po trzech rundach sędziowie wskazali zwycięstwo 24-latka.

Teraz stanie on przed największym wyzwaniem w karierze i zmierzy się z Lom-Ali Eskievem, który ma na swoim koncie 20 zwycięstw i 6 porażek. W ostatniej walce przegrał z Danielem Rutkowskim, jednak werdykt wywołał kontrowersje i część kibiców uważa, że w górę powinna powędrować ręka Niemca.

Polak nie walczył jeszcze z tak mocnym przeciwnikiem, ale w oczach bukmacherów to właśnie on jest niewielkim faworytem. Eksperci jednak spodziewają się wyrównanej konfrontacji, która prawdopodobnie rozstrzygnie się na pełnym dystansie.

Kursy bukmacherskie na walkę Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskiev

Całą galę KSW 78 obstawisz bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA! Na sam początek dostajesz także 20 zł bez depozytu.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, natomiast ostatni to maksymalnie aż 300 zł, które Fortuna zwróci ci w przypadku przegranej.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0