Michalski vs Kvelidze KSW 80

KSW 80: Michał Michalski vs. Giorgi Kvelidze – zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 marca 2023

Na gali KSW 80 w Lubinie dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Powracający do startów po bardzo dlugiej przerwie Michał Michalski przywita w klatce federacji gruzińskiego mistrza Giorgiego Kvelidze. Do starcia Michalski vs. Kvelidze dojdzie już w piątek, 17 marca!

Michał Michalski (9-5, 5 KO, 1 Sub) ma za sobą sześć starć w okrągłej klatce. Reprezentant Ankos MMA ostatni raz walczył podczas gali KSW 62 i musiał uznać wyższość Adriana Bartosińskiego. Przed tym pojedynkiem Michał był na fali trzech wygranych z rzędu, które zdobył przez nokaut.

Giorgi Kvelidze (10-4, 3 KO, 4 Sub) jest mistrzem wagi średniej austriackiej organizacji Vendetta Fight Nights. Na swoim koncie ma czternaście pojedynków, z których dziesięć wygrał. Gruzin ostatni raz walczył w lutym tego roku i zwyciężył przez poddanie już w pierwszej rundzie pojedynku. Starcie z Michalskim będzie dla Kvelidze debiutem w KSW.

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 80: Michał Michalski vs. Giorgi Kvelidze – zapowiedź

https://www.youtube.com/watch?v=XA_8aaB5Irg
Zostaw ocenę
0
0