KSW 80 Szkaradek vs. Chrobak zmiana

KSW 80: Kamil Szkaradek zmierzy się z nowym rywalem. Zmiana w rozpisce na 3 dni przed galą!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2023

Dziś doszło do zmiany w karcie walk gali KSW 80. Kamil Szkaradek zmierzy się z nowym rywalem. Zmiana w rozpisce nastąpiła na zaledwie trzy dni przed galą. Pierwotnie Kamil miał się zmierzyć z Przemysławem Górnym jednak ten doznał urazu żeber. Kim jest nowy rywal Szkaradka?

Wraz ze zmianą na zaledwie trzy dni przed galą podniesiony został także limit wagowy tego pojedynku. W miejsce kontuzjowanego Przemysława Górnego wskoczył Patryk Chrobak (3-2).

Utalentowany i niepokonany Kamil Szkaradek zadebiutował w KSW w październiku zeszłego roku. W okrągłej klatce zmierzył się z Davidem Martinikiem i pokonał go na pełnym dystansie. Dla Kamila była to trzecia zawodowa walka w karierze.

Wcześniej Polak zebrał pokaźne doświadczenie w walkach amatorskich i półzawodowych, w których pokonał między innymi znanych z KSW: Cypriana Wieczorka i Miłosza Melcherta. Reprezentant klubu Grappling Kraków przed przejściem na zawodowstwo zwyciężył też w pierwszym turnieju z cyklu Mistrzostw MMA Stowarzyszenie MMA Polska. 

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Sylwetka Patryka Chrobaka

Patryk Chrobak stoczył do tej pory pięć zawodowych pojedynków i trzykrotnie opuszczał klatkę z rękami uniesionymi w geście zwycięstwa. Zaledwie 23-letni Polak wszystkie wygrane walki kończył przez nokaut lub poddanie, z czego dwa razy w pierwszej odsłonie.

Reprezentant Berserkers Team Bielsko-Biała w kwietniu zeszłego roku zadebiutował w KSW, ale musiał w okrągłej klatce uznać wyższość Pawła Polityło. Zanim popularny „Showtime” wkroczył na zawodową drogę MMA był medalistą zawodów amatorskich i wywalczył tytuł mistrza Polski w kickboxingu.

Zostaw ocenę
0
0