ksw 79 kulisy

KSW 79: De Fries vs. Duffee – kulisy dnia medialnego i ważenia [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

Federacja KSW prezentuje kulisy dnia medialnego i ważenia przed galą KSW 79: Phil de Fries vs. Todd Duffee. Materiały z backstage zwykle cieszą się sporą popularnością wśród fanów MMA nie dziwi zatem fakt, że taki materiał pojawił się również przed premierową galą KSW w Czechach.

Już dziś wieczorem odbędzie się gala KSW 79. W walce wieczoru zmierzą się Phil de Fries i Todd Duffee. W sieci pojawił się zakulisowy materiał video z dnia medialnego oraz ważenia. Zarejestrowano między innymi krótką rozmowę Anglika z Amerykaninem, a także moment, w którym zawodnicy podpisywali plakaty czy pozowali do zdjęć.

Pełny materiał video znajdziecie poniżej i warto się z nim zapoznać przed rozpoczęciem wydarzenia. Publikujemy również szczegółowe informacje na temat transmisji oraz kursów bukmacherskich.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 79: De Fries vs. Duffee – kulisy dnia medialnego i ważenia

https://www.youtube.com/watch?v=CDPGeAJU5dk

Kursy bukmacherskie:

Galę KSW 79 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Obstawiaj KSW w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0