Mircea latające kolano KSW

KSW 78: Valeriu Mircea zaskoczył Mańkowskiego latającym kolanem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2023

W szóstej walce sobotniej gali KSW 78 w Netto Arenie w Szczecinie zmierzyli się Borys Mańkowski i Valeriu Mircea. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej. Jaki padł wynik w walce Mańkowski vs. Mircea? Czy „Diabeł Tasmański” poradził sobie z „Samotnym Wilkiem”?

Borys Mańkowski (22-10-1 )to były mistrz KSW wagi w wadze półśredniej i były pretendent do tytułu wagi lekkiej, w rankingu której zajmuje obecnie miejsce czwarte. Reprezentant klubu Czerwony Smok jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników KSW. Pod skrzydłami największej polskiej organizacji stoczył już 18 pojedynków.

Valeriu Mircea (27-8-1) w ostatnim pojedynku przypomniał fanom to, z czego słynie, czyli z efektownego kończenia walk przed czasem. Podczas listopadowej gali KSW 76 już w drugiej minucie boju posłał na deski niebezpiecznego Gracjana Szadzińskiego. „Samotny Wilk” do tej pory stoczył 35 pojedynków, z których 27 wygrał, a aż 23 zakończył przed czasem. 

Transmisję z gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Start wydarzenia o godzinie 19:00.

Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto. Miesięcznie subskrypcja kosztuje jedyne 34 zł.

Oprócz transmisji na żywo KSW 78 otrzymacie również dostęp do poprzednich gal, innych wydarzeń sportowych, a także szerokiej biblioteki filmów oraz seriali. Po zatwierdzeniu płatności wszystko gotowe! Transmisja KSW 78 rozpocznie się 21 stycznia o godzinie 19:00. Aby zapewnić sobie dostęp do gali wystarczy, że klikniesz w poniższy baner, bądź ten link!

Mircea zaskoczył Mańkowskiego latającym kolanem!

Po początkowym badaniu pierwszy mocno zaatakował Mircea, Borys odpowiedział po chwili. Mircea spróbował ataku swoim sztandarowym prawym jednak Mańkowski nic sobie z tego nie robi i odpowiada ciosami na korpus. Borys trafił mocnym kopnięciem na prawe żebra oponenta, a ten odpowiedział prostym. Borys w klinczu szukał szansy na sprowadzenie jednak Valeriu sprytnie się wybronił i na odejściu celnie trafił Diabła Tasmańskiego. Niesamowita akcja Valeriu Mircei! „Samotny Wilk” trafia latającym kolanem, a następnie dobija Polaka potężnymi ciosami pod siatką! WOW!

Zostaw ocenę
0
0