Rajewski nokautuje Siraja

KSW 78: Łukasz Rajewski brutalnie nokautuje Sahila Siraja! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2023

W trzeciej walce gali KSW 78 doszło do walki dwóch strikerów. W okragłej klatce najlepszej europejskiej organizacji MMA zmierzyli się Łukasz Rajewski i Sahil Siraj. Dla popularnego „Raja” była to już dziesiąta walka w KSW natomiast pochodzący z Afganistanu reprezentant Szwecji debiutował tym pojedynkiem w KSW. Jaki wynik padł w walce Rajewski vs. Siraj?

Łukasz Rajewski  (11-8 1NC, 5 KO, 2 Sub), przedstawiciel znanego w całej Polsce klanu uderzaczy, na gali KSW 78 wjedzie do klatki KSW już po raz dziesiąty i będzie chciał się odbić po dwóch przegranych z rzędu. Łukasz w roku 2022 walczył dwa razy.

Sahil Siraj (6-1, 5 KO) wywodzi się ze świata kickboxingu i muay thai. Słynący ze swoich silnych kopnięć i uderzeń zawodnik wygrał sześć pojedynków w zawodowym MMA, w pięciu z nich posyłał rywali na deski, a cztery razy zrobił to już w pierwszej rundzie.

Transmisję z gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Start wydarzenia o godzinie 19:00.

Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto. Miesięcznie subskrypcja kosztuje jedyne 34 zł.

Oprócz transmisji na żywo KSW 78 otrzymacie również dostęp do poprzednich gal, innych wydarzeń sportowych, a także szerokiej biblioteki filmów oraz seriali. Po zatwierdzeniu płatności wszystko gotowe! Transmisja KSW 78 rozpocznie się 21 stycznia o godzinie 19:00. Aby zapewnić sobie dostęp do gali wystarczy, że klikniesz w poniższy baner, bądź ten link!

Relacja z walki

Zawodnicy zaczęli od niskich kopnięć. Łukasz Rajewski wchodzi mocno w rywala jednak ten nic sobie z tego nie robi i odpowiada kolanem. Ładnie kopie Siraj, a Raju odpowiada celnym ciosem na głowę. Dobra kombinacja Polaka i rywal zachwiał się na nogach! Pochodzący z Afganistanu zawodnik jednak odpowiada. Trafia potężnie Rajewski i Sahil Siraj ląduje na deskach! Reprezentant Szwecji jednak szybko wstaje i unika opresji. Wow! Łukasz Rajewski trafia potężnym prawym, a następnie dobija oponenta ground and pound i jest po walce!

Zostaw ocenę
0
0