dzikowski pokonał langena

KSW 78: Borys Dzikowski pokonał Andre Langena na punkty!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2023

W pojedynku otwarcia gali KSW 78 w Szczecinie zmierzyli się Borys Dzikowski i Andre Langen. Niemiec zastąpił w rozpisce kontuzjowanego Damiana Mieczkowskiego. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Jaki padł wynik w pierwszej walce gali KSW 78 w Netto Arenie?

Borys Dzikowski ma za sobą świetny debiut w organizacji KSW. We wrześniu minionego roku reprezentant klubu Puncher Wrocław już w pierwszej minucie starcia znokautował efektownym wysokim kopnięciem Arkadiusza Mruka. Za tę akcję Dzikowski został nagrodzony bonusem.

Reprezentujący Niemcy Andre Langen również jest na początku swojej drogi przez profesjonalny świat MMA. Do tej pory stoczył jeden zawodowy pojedynek. Podczas gali w Bochum pokonał przez nokaut już w pierwszej minucie pojedynku bardziej doświadczonego przeciwnika.

Transmisję z gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Start wydarzenia o godzinie 19:00.

Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto. Miesięcznie subskrypcja kosztuje jedyne 34 zł.

Oprócz transmisji na żywo KSW 78 otrzymacie również dostęp do poprzednich gal, innych wydarzeń sportowych, a także szerokiej biblioteki filmów oraz seriali. Po zatwierdzeniu płatności wszystko gotowe! Transmisja KSW 78 rozpocznie się 21 stycznia o godzinie 19:00. Aby zapewnić sobie dostęp do gali wystarczy, że klikniesz w poniższy baner, bądź ten link!

Relacja z walki

Bardzo szybki atak Langena na początku starcia. Dzikowski kontruje, dociska oponenta do siatki i obala. Niestety Niemiec uciekł z dosiadu, a Polak nie był w stanie zapiąć duszenia zza pleców. Wracamy do stójki. Zawodnicy wymieniają ciosy jednak te przecinają powietrze a nie trafiają w głowę rywala. Mocny lewy sierpowy i brudny boks pod siatką. Dobra praca Dzikowskiego. Niemiec odpowiada mocnymi ciosami, ale bijatyka! Borys Dzikowski podjął kolejną próbę zapięcia duszenia zza pleców, nic z tego. Bardzo wyrównana runda.

Langen trafia mocnym kopnięciem pod lewe ramię Polaka. Kolejny raz zawodnicy wymieniają mocne uderzenia. Polak znów stanął przed szansą zajścia za plecy rywala. Dzikowski atakuje oponenta ciosami, stara się obejść pozycję i dobrze słucha podpowiedzi z narożnika. Niemiec ładnie wykręcił się do gardy. Borys pracuje z góry ground and pound. Bardzo dobra praca Dzikowskiego, który doskonale atakował rywala łokciami i ciosami z góry. Sędziowie mogą nawet zapunktować rundę 10:8 na konto Borysa.

Dobre otwarcie trzeciej odsłony w wykonaniu Langena, kilka celnych ciosów Niemca dochodzi do głowy Polaka. Dzikowski jednak kontruje kombinacją, a następnie ładnie trafia oponenta w krótkim dystansie. Po 100 sekundach finałowej rundy Dzikowski przeniósł walkę do parteru. Doskonały występ Polaka, który bez wątpienia zgarnie zwycięstwo na punkty.

Borys Dzikowski pokonał Andre Langena po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0