Kaczmarczyk nokautuje Hintzena

KSW 77: Kaczmarczyk nokautuje Hintzena brutalnym kolanem na korpus! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

Podczas gali XTB KSW 77 doszło do ciekawej konfrontacji w kategorii piórkowej. Dający efektowne boje Patryk Kaczmarczyk zmierzył się z lubiącym poddawać swoich rywali Pascalem Hintzenem. Kto wyszedł zwycięsko z polsko-niemieckiego starcia?

Patryk Kaczmarczyk jest prawdziwym młodym wilkiem polskiego MMA. Wchodząc do KSW miał na swoim koncie same wygrane i szablę mistrzowską organizacji Armia Fight Night. Był też zdobywcą statuetki Heraklesa w kategorii „Odkrycie roku”. Już w okrągłej klatce po efektownych bojach pokonał Michała Sobiecha i Michała Domina, musiał jednak uznać wyższość Roberta Ruchały i Dawida Śmiełowskiego.

Pascal Hintzen ostatni raz walczył na gali KSW 73. W okrągłej klatce spotkał się z niepokonanym wówczas Patrykiem Likusem i wygrał z nim przez poddanie. Nie była to pierwsza wygrana Niemca pokazująca jego umiejętności parterowe. Pascal sześć razy w karierze kończył rywali za pomocą duszeń lub poddań. 

Kto wyszedł zwycięsko z polsko-niemieckiego starcia?

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Pierwsze słowa Mameda Khalidova po walce:

Kaczmarczyk nokautuje Hintzena brutalnymi uderzeniami!

Middle kick w wykonaniu Niemca, Kaczmarczyk odpowiada high kickiem. Niesamowity występ Patryka Kaczmarczyka, który trafił Hintzena mocnym prawym na korpus, a następnie kontynuował akcję mocnymi kolanami na głowę by w końcu posłać wyprowadzić mordercze kolano na korpus, po którym Pascal Hintzen padł na matę!

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0