kontuzjowany dan hooker walka bobby green ufc austin

Kontuzjowany Dan Hooker wypadł z walki z Bobbym Greenem na UFC Austin

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 listopada 2023

Niestety niedobre wieści napływają z Australii. Dan Hooker doznał kontuzji, która wykluczy go z udziału w gali UFC Austin. „Hangman” wypadł z rozpiski, a matchmakerzy usilnie poszukują zastępstwa.

Kiedy organizacja UFC opublikowała główną kartę gali UFC w Austin wielu fanów i ekspertów sugerowało, że spokojnie mogłaby to być gala sprzedawana w systemie pay-per-view. Główna karta była dopakowana świetnymi starciami na czele z walką wieczoru Dariush vs. Tsarukyan.

Niestety Dan Hooker doznał kontuzji i wypadł z walki z Bobbym Greenem. To mocno komplikuje sytuację, gdyż do wydarzenia zostało raptem 10 dni, a matchmakerom może być ciężko znaleźć odpowiednie zastępstwo w tak krótkim czasie.

Dan Hooker ujawnił kontuzję w trakcie rozmowy online z dziennikarzami Submission Radio. Australijczyk w pewnym momencie zaskoczył prowadzących podnosząc w górę rękę, na której miał usztywniającą ortezę. Zawodnik zdradził, że blokował kopnięcie i ręka złamała się w tym samym miejscu co w przeszłości.

Problemem może być nie tylko krótki okres do gali, a także fakt, że będący na fali wznoszącej Green jest notowany na 13. miejscu rankingu kategorii lekkiej. Stąd ciężko wierzyć by któryś z zawodników notowanych wyżej podjął ryzyko i wskoczył do rozpiski na walkę z „Kingiem”.

Spodziewamy się zatem tutaj jakiegoś rywala, który niewiele zaryzykuje wchodząc do pojedynku z Greenem, mowa zatem o fighterze spoza TOP 15 rankingu dywizji do 70 kilogramów. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments