Kolejny Brytyjczyk zadebiutuje na GROMDA 15! „Mistrz podwórkowych starć na gołe piąchy”

S
0
Opublikowano: 30 listopada 2023

Organizacja GROMDA odsłoniła kolejną kartę przed galą, która już jutro odbędzie się w Mieście Grzechu. W ringu pojawi się kolejny debiutant z Wysp.

Piątek 1 grudnia to dzień, który zaznaczony w kalendarzu mają wszyscy fani sportów uderzanych. Na gali GROMDA 15 zobaczymy przede wszystkim walkę o pas „Don Diego” vs „Goat”, a także liczne superfighty i tradycyjny turniej.

W ringu 4×4 m zadebiutuje też Popek, który zmierzy się z niepokonanym „Orsu Corsu”. Z zagranicznych debiutów pojawią się też Dorian Darch oraz nowo ogłoszony „Machine Gun”. Oto jak organizacja zapowiada Brytyjczyka:

Rudobrody mistrz podwórkowych starć na gołe piąchy. MACHINE GUN wchodzi do gry! Brytyjski łamacz szczęk z konkretnym ulicznym obiciem i solidną rutyną w świecie walk na gołe pięści. Tutaj nie będzie wirtuozji, tańczenia czy szachowania z rywalem. Od pierwszej minuty agresja i ile pary w łapach…. czyli KIMBO Style. Czas sprawdzić rudego One-Punch Mickeya w brutalnym, podziemnym kręgu GROMDA.

Oglądaj GROMDA 15 już 1 grudnia!

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments