szymon kołecki o rewanżu z pudzianem w boksie

Kołecki o rewanżu z Pudzianem w boksie: „Wyglądalibyśmy jak dwóch amatorów cepujących się pod budką z piwem”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 kwietnia 2024

Szymon Kołecki został zapytany o ewentualny rewanż z Mariuszem Pudzianowskim. Kołecki odniósł się do sugestii reportera na temat rozegrania walki na zasadach boksu.

Szymon Kołecki i Mariusz Pudzianowski zmierzyli się 23 marca 2019 roku na gali KSW 47. Górą w starciu był Kołecki po tym jak popularny Pudzian nabawił się kontuzji.

Od tamtej pory Kołecki stoczył zaledwie trzy walki które wygrał. Dobrze zapowiadającą się karierę przerwały poważne kontuzje, operacja oraz rehabilitacje.

W tym samym okresie czasu Pudzianowski stoczył siedem walk w tym kasowe starcia z Michałem Materlą, Mamedem Khalidovem i Arturem Szpilką.

Rewanż Kołecki vs. Pudzianowski na KSW EPIC 2?

Szymon Kołecki udzielił wywiadu portalowi InTheCage. W trakcie rozmowy multimedalista olimpijski został zapytany o ewentualny rewanż z Mariuszem Pudzianowskim na zasadach bokserskich. Kołecki skomentował tę sugestię następującymi słowami:

– Nie ma problemu. Nie w każdej organizacji, żeby było jasne. Najbliżej jest mi do sportowych federacji. Nie wykluczam tego, ale ani ja, ani Mariusz nie potrafimy boksować. Trudno byłoby to nazwać dobrą walką bokserską, na którą kibice ostrzyliby sobie zęby. Trochę moglibyśmy wyglądać jak dwóch amatorów „cepujących” się pod budką z piwem. Najlepiej zostać przy MMA, ale człowiek biedny jak dostanie dobrą propozycję, to może by ku temu się skłonił.

Kto wygrałby rewanż Kołecki vs. Pudzianowski?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments