Kołecki o powrocie do MMA. W grę wchodzą federacje freakowe? „Wątpię, żeby było ich na mnie stać”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 29 marca 2023

Szymon Kołecki udzielił wywiadów, w których został zapytany o powrót do klatki MMA oraz ewentualny pojedynek na gali freakowej.

Ostatni raz podopiecznego Mirosława Oknińskiego oglądaliśmy w akcji na gali KSW 62 w lipcu 2021 roku. W zaledwie 45 sekund znokautował wówczas Akopa Szostaka. Niestety po tamtej walce nie powrócił już do klatki, a nawet całkowicie przerwał treningi MMA.

Kołecki o powrocie do MMA

Wielokrotnie wspominał o problemach ze zdrowiem i nadal nie wiadomo, kiedy będzie mógł powrócić do walki. W ostatnim wywiadzie dla MyMMA przyznał jednak, że jeśli będzie dalej trenował to na pewno pod okiem Mirosława Oknińskiego.

Został również zapytany o potencjalne starcie sportowe na gali freakowej, na co odpowiedział – Oczywiście, że myślałem. Przez ostatnie półtora roku miałem dużo czasu na myślenie, mimo że zajmowałem się innymi rzeczami, ale im dalej w las, tym trudniej mi to sobie to wyobrazić.

Podobne pytanie padło również w rozmowie z portalem sport.pl. Tam jednak Kołecki przyznał, że tego typu federacje mogą nie być w stanie zapłacić odpowiednie pieniądze. Zawodnik przyciąga bowiem znacznie więcej fanów sportu niż freak fightów:

– Wątpię, żeby było ich na mnie stać. Nawet milion złotych za walkę mógłby mnie nie przekonać, by bić się dla freakowej federacji.

Zostaw ocenę
0
0