Rizin 43 Kleber Koike vs Chihiro Suzuki

Kleber Koike stanie do obrony mistrzowskiego pasa na gali Rizin 43. Znamy nazwisko rywala!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 kwietnia 2023

Kleber Koike Erbst stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii piórkowej. Przypominamy, że utalentowany grappler przegrał pojedynek z Patricio Pitbullem na sylwestrowej gali Rizin vs. Bellator jednak tamten bój nie był walką rangi mistrzowskiej. Kleber powróci do startów na Rizin 43, wiemy kto będzie rywalem Koike.

Kleber Koike (31-6-1) zmierzy się z Chihiro Suzukim (10-3), który ma na koncie serię pięciu kolejnych wygranych w MMA, a wliczając starty w muay thai i kickboxingu 23-latek pozostaje niepokonany od siedmiu walk. Były mistrz federacji KSW spróbuje się odbudować w starciu ze zdecydowanie młodszym i mniej doświadczonym fighterem.

Łatwo można zatem dostrzec, że będzie to klasyczny pojedynek grappler vs. striker. Zobaczymy czy Kleber będzie w stanie obalić oponenta i wykorzystać swe fenomenalne umiejętności parterowe czy też będziemy świadkami powtórki z sylwestrowej gali i Suzuki zrobi to samo co Pitbull, czyli zdominuje rywala w stójce i nie będzie ryzykował wdawania się w klincz czy parterową kulankę.

Kleber Koike i Chihiro Suzuki zmierzą się 24 czerwca na pierwszej gali organizacji Rizin w Hokkaido! Poniżej prezentujemy pierwszy trailer tego wydarzenia.

Rizin 43 Kleber Koike
fot. Rizin
Zostaw ocenę
0
0