klaudia syguła wściekła po odwołaniu gali mma attack

Klaudia Syguła wściekła po odwołaniu gali MMA ATK – 'Poświęcony czas, pieniądze i zdrowie, żeby na końcu zostać z niczym…’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 stycznia 2024

Dziś pojawiła się informacja o odwołaniu gali MMA ATK w Ostrowie Wielkopolskim. Do sprawy na instagramie odniosła się Klaudia Syguła. Zawodniczka ANKOS MMA nie kryła złości i zażenowania.

19 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim miała się odbyć gala MMA ATK, było to długo zapowiadane nowe otwarcie dawnej organizacji znanej pod nazwą MMA Attack. Okazuje się jednak, że wydarzenie się nie odbędzie.

Organizator poinformował, że w związku z wycofaniem się sponsora głównego tego wydarzenia podjęto decyzję o odwołaniu całego eventu. Oczywiście ucierpią na tym najbardziej zawodnicy, którzy poświęcili szmat czasu na ciężkie przygotowania, nie wspominając o trzymaniu diety w trakcie minionych świąt i braku możliwości wyszalenia się na sylwestrowej zabawie.

Do odwołania wydarzenia odniosła się Klaudia Syguła. Zawodniczka ANKOS MMA jest wściekła z powodu tej decyzji organizacji.

– Wierzyłam, że ten rok zacznie się dla mnie dobrze. Jednak po raz kolejny przekonuje się, że los nie jest dla mnie łaskawy. I o ile w tamtym roku, po przeżytych doświadczeniach mogłam mówić, że jestem ze stali, to uwierzcie, teraz – jestem z tytanu.

– Nie zawalczę 19.01 na MMA ATTK z przyczyn ode mnie niezależnych.
Kolejne przygotowania, poświęcony czas, pieniądze i zdrowie, żeby na końcu zostać z niczym…
Niby na szczyt, ale jednak ciągle pod górę…

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments