Klaudia Syguła FEN

Klaudia Syguła podpisała kontrakt i zadebiutuje na gali FEN 43 w Szczecinie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 grudnia 2022

Utalentowana Klaudia Syguła związała się kontraktem z organizacją Fight Exclusive Night. Zawodniczka ANKOS MMA zadebiutuje w federacji już 16 grudnia na gali FEN 43 w Szczecinie. Syguła zmierzy się z Aną Lobzhanidze, dla której również będzie to debiut w FEN.

Klaudia Syguła (4-1, 1 SUB) podejmie Anę Lobzhanidze (1-0, 1 KO) podczas gali FEN 43: ENERGA Fight Night, która 16 grudnia odbędzie się w Szczecinie. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.
Syguła miała kilka dni temu zmierzyć się z Izabelą Badurek na gali Babilon MMA 33 jednak pojedynek ten odwołano ze względu na uraz doświadczonej zawodniczki.

Syguła ma serię czterech zwycięstw z rzędu i wszystkie z nich odniosła pod szyldem organizacji Armia Fight Night. Podczas 14. edycji wystąpiła w walce wieczoru gali w Kołobrzegu, gdzie na pełnym dystansie rozprawiła się z Breną Cardozo.

Wcześniej, pod koniec 2021 roku, wygrała z Zoyą Litvinenko, by kilka miesięcy wcześniej, również po 15 minutach, zwyciężyć z Darią Rehil. Syguła to 24-letnia wojowniczka trenująca w klubie ANKOS MMA Poznań. 16 grudnia zadebiutuje pod szyldem FEN.

Lobzhanidze to 29-letnia fighterka z Gruzji, która w swoim zawodowym debiucie wygrała przez techniczny nokaut w 1. rundzie z Teoną Jandagasvili. Reprezentująca klub Lobzanidze Fighting Club zawodniczka w karierze amatorskiej stoczyła 18 walk, z których 15 wygrała. W konfrontacji z Sygułą Lobzhanidze zadebiutuje pod szyldem FEN.

Syguła vs Lobzhanidze FEN 43
Zostaw ocenę
0
0