pride fc

Klasyka MMA – pięć niesamowitych momentów z gal PRIDE FC [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 listopada 2022

Cofnijmy się wiele lat wstecz i przypomnijmy sobie odrobinę klasyki MMA. Dziś zachęcamy was do zapoznania się z materiałem video, który prezentuje pięć niesamowitych momentów z gal nieistniejącej już japońskiej organizacji PRIDE FC.

24 lutego 2007 roku w białym ringu PRIDE zmierzyli się Nick Diaz i Takanori Gomi. Na tej samej gali doszło do starcia Dana Hendersona z Wanderleiem Silvą.

Kilka lat wcześniej, 20 czerwca 2004 roku doszło do pojedynku Quentina Jacksona z Ricardo Aroną. Napięcie przed walką „Rampage’a” z Brazylijczykiem było niebywałe, a to w jaki sposób zakończyło się to starcie przeszło na zawsze do historii MMA.

5 października 2003 roku na gali PRIDE – Bushido 1, w ringu zmierzyli się Mirko Filipović i Alberto Rodriguez. Popularny „Cro Cop” ustrzelił „El Patrona” swoim flagowym wysokim kopnięciem.

W tym zestawieniu oczywiście nie mogło zabraknąć legendarnej walki, do której doszło 23 czerwca 2002 roku. Mowa oczywiście o bitwie Dona Frye’a z reprezentantem gospodarzy Yoshihiro Takayamą.

Pięć niesamowitych momentów z gal PRIDE FC.

Zostaw ocenę
0
0