Khamzat Chimaev zabrał głos po zwycięstwie Alexa Pereiry! „Zawalczmy w Brazylii”

S
0
Opublikowano: 13 listopada 2022

Hitowa gala UFC 281 za nami. Nie zabrakło niespodzianek i nokautów, a fani są zgodni – to jedna z najlepszych kart, jakie UFC przygotowało w ostatnim czasie dla swoich fanów. Głos zabrał właśnie Khamzat Chimaev, który opublikował kilka wpisów w stronę nowego mistrza – Alexa Pereiry.

W walce wieczoru na gali w Madsion Square Garden w Nowym Jorku zobaczyliśmy mistrzowskie starcie pomiędzy Israelem Adesanyą, a Alexem Pereirą. Przez wszystkie rundy na kartach punktowych wygrywał faworyzowany Adesanya. W ostatniej odsłonie ciężkie ciosy odpalił Pereira, który posłał Nigeryjczyka na deski, wygrywając przez techniczny nokaut.

Warto dodać, że zawodnicy mierzyli się już ze sobą do tej pory dwukrotnie, jednak w formule kickboxingu. Z tamtych starć również zwycięsko wychodził Brazylijczyk. Jeśli jeszcze nie widzieliście, to koniecznie sprawdźcie jak cieszył się narożnik Pereiry i m.in. Glover Teixeira! Sprawdź: Szalona radość Glovera Teixeiry! Tak narożnik Pereiry cieszył się po zdobyciu mistrzowskiego pasa [VIDEO]

Khamzat Chimaev o walce Pereira – Adesanya

Walczący w kategorii półśredniej Khamzat Chiamev na bieżąco śledził galę UFC 281. Co więcej opublikował on kilka postów, w których rzucił wyzwanie Brazylijczykowi.

Czeczeński zawodnik jest do tej pory niepokonany, stoczył łącznie 12 walk. W UFC zadebiutował w 2020 roku wygrywając wszystkie sześć pojedynków. Na ostatniej gali UFC 279 już w pierwszej rundzie poddał Kevina Hollanda. Warto zaznaczyć jednak, że początkowo miał on zmierzyć się z Nate Diazem, jednak mocno przekroczył ustalony limit wagowy, a Holland musiał wejść w zastępstwo. Chimaev na swoim koncie ma również wygrane z takimi nazwiskami jak Gilbert Burns, czy Jingliang Li.

Sprawdźcie reakcję Chimaeva:

„To jest mój pas, dajcie mi walkę UFC!”

„Łatwe pieniądze”,

„Jestem gotowy zawalczyć w Brazylii z Pereirą, let’s go champ!”

„Skończę go w pierwszej rundzie”

Zostaw ocenę
0
0