Khalidov pójdzie na wymianę z Pudzianowskim? „Materla się na mnie obrazi po tych słowach”

S
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

Ostatnie godziny dzielą nas od pojedynku legend. W main evencie dzisiejszej gali KSW 77 zobaczymy walkę pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim. O której i gdzie obejrzeć KSW 77? Khalidov – Pudzianowski. Szczegóły transmisji

Emocjonujące jest nie tylko starcie wieczoru, gdyż największa Polska organizacja MMA przygotowała naprawdę mocny fight card. W Gliwicach odbędzie się aż 11 pojedynków, w tym starcia młodych zawodników, konfrontacja na szczycie kategorii piórkowej oraz dwie walki o mistrzowskie pasy.

KSW 77 będzie transmitowane jedynie na platformie Viaplay. Miesięczna subskrypcja to koszt 34,99 zł. W tej cenie dostajemy dostęp do poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Ostatnie słowa Mameda przed KSW 77

Niemal wszyscy spodziewają się, że Mamed będzie próbował wciągnąć rywala w swoją grę i nie pójdzie z nim na wymiany. W ostatnim pojedynku Pudzianowskiego z Michałem Materlą zobaczyliśmy, czym grożą potężne ciosy ze strony byłego strongmana.

Khalidov w ostatnim wywiadzie dla Sportowych Faktów przyznał, że wyciągnął wnioski z porażki w walce z Roberto Soldiciem oraz ostatniej wygranej Pudzianowskiego. Zamierza uniknąć błędów zarówno swoich, jak i Materli. Jeśli dojdzie do wymiany to tylko na jego warunkach.

– Nie mówię, że nie będę się z nim bić. Po to wychodzę. Poza klatkę nie ucieknę. Ale jeśli pójdę z Mariuszem na wymianę, to tylko na swoich warunkach. Wymiana jest wtedy, kiedy idziesz cios na cios, kiedy kogoś na tę wymianę wyciągasz, odskok, doskok. Kiedy zawodnik stoi w miejscu, nie można mówić o wymianie.

– Michał Materla się na mnie obrazi po tych słowach. Każdy to widział, że on przed Mariuszem centralnie stanął. Nie chcę popełnić tego błędu. Mam nadzieję, że Mariusz nie będzie kalkulował. Jeśli nie będzie kalkulował, będzie popełniał błędy, a ja tylko na to czekam.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png
Zostaw ocenę
0
0