Kendall Grove KSW

Kendall Grove: „W Polsce walczę z waszą gwiazdą, w Australii z ich najlepszym zawodnikiem. Zbudowałem reputację.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2023

Kendall Grove w rozmowie z Pauliną Klimek reporterką federacji KSW wypowiedział się przed pojedynkiem z Michałem Materlą. Hawajczyk jest pozytywnie nastawiony do startu na gali w Szczecinie. Grove zapowiada, że w rewanżu wykorzysta wszystko to czego nauczył się przez wiele lat zawodowych startów w MMA.

W walce wieczoru gali KSW w Szczecinie dojdzie do rewanżowego pojedynku Michała Materli z Kendallem Grovem. Hawajczyk w rozmowie z Pauliną Klimek opowiedział o tym jak jest nastawiony na rewanżowy bój z reprezentantem Berserkers Team.

Dziś odbyła się ceremonia ważenia przed galą. Wyniki ważenia możecie sprawdzić poniżej.
KSW 78: Materla vs. Grove 2 – wyniki ważenia.

Transmisję z gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Start wydarzenia, sobota 21 stycznia, godzina 19:00.

Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto. Miesięcznie subskrypcja kosztuje jedyne 34 zł.

Oto co Kendall Grove powiedział przed walką z Materlą:

„Nie mam żadnej presji. Słuchaj, wszyscy wyzywają mnie na pojedynki, a ja szczerze się tym nie przejmuję, wchodzę do klatki po to by się dobrze bawić, wymieniać ciosy, jeśli Materla mnie sprowadzi to wykorzystam swoje jiu-jitsu, zapasy, wszystko to czego nauczyłem się przez wiele lat, mierząc się z różnymi oponentami, walcząc na całym świecie. Jestem w Polsce to walczę z jedną z waszych gwiazd, jestem w Australii i walczę z ich najlepszym gościem. Zbudowałem reputację przez lata, zyskałem szacunek, dlatego ja jestem w main evencie. Jesteśmy w nim obaj bo nasza pierwsza bitwa była wyśmienita, ludzie chcieli zobaczyć to po raz drugi, szkoda że nie mogłem zrobić tej walki wcześniej, ale jesteśmy tu i teraz.”

Zostaw ocenę
0
0