Karolina Kowalkiewicz wyzwana do walki! „Londyn, marzec. Uwielbiam to zestawienie!”

S
0
Opublikowano: 06 grudnia 2022

Karolina Kowalkiewicz, która odniosła niedawno drugie zwycięstwo z rzędu, została wyzwana na walkę! Padła konkretna data od również doświadczonej rywalki.

Pomysł na pojedynek z byłą mistrzynią KSW wyszedł od ex-championki Invicta FC. Angela Hill wygrała pewną, jednogłośną decyzją sędziów z Emily Ducote na UFC on ESPN 42, dzięki czemu przedłużyła swoją serię zwycięstw do dwóch z rzędu.

37-letnia Amerykanka na konferencji po gali przyznała, że dobrze się czuje i chce utrzymać częstotliwość występów w oktagonie. W tym miałaby pomóc walka z jej rówieśniczką – Karoliną Kowalkiewicz.

Tak, Karolina: lecimy, brachu! Lecimy z tym. Świetny pomysł, bardzo chciałabym z nią walczyć. Wygląda na to, że dostaję wszystkie rywalki, które mierzyły się z moją kumpelą Jessiką Penne, więc mogę wziąć i ją – powiedziała na konferencji prasowej po gali.

Kowalkiewicz ostatni raz walczyła dosłownie 3 tygodnie przed Hill, na gali UFC 281 w Madison Square Garden. Ona również pokonała swoją oponentkę, Silvanę Gomez Juarez, jednogłośną decyzją sędziów. Amerykanka została też zapytana o potencjalną datę zestawienia z Karoliną i trzeba przyznać, że na pewno odpowiadałoby to polskim fanom!

Londyn… Londyn, marzec. Wiem, że niedawno wygrała. Uwielbiam to zestawienie!

Zostaw ocenę
0
0