karolina kowalkiewicz przed ufc 301 lucindo jest agresywna

Karolina Kowalkiewicz przed UFC 301: „Lucindo jest agresywna i chętna do bitki, ale ja mam doświadczenie” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2024

Karolina Kowalkiewicz powróci do octagonu 4 maja na gali UFC 301. Polka zmierzy się Iasmin Lucindo. Pomimo ciężkich przygotowań Karolina znalazła czas by udzielić Jarowi wywiadu.

Karolina Kowalkiewicz stoczy pojedynek z Iasmin Lucindo na gali UFC 301. Polka wróci do octagonu 4 maja na gali w Rio de Janeiro i stanie oko w oko z utalentowaną 22-letnią Brazylijką.

Lucindo będzie mogła liczyć na doping swoich kibiców. Jak Kowalkiewicz czuje się przed walką z rywalką, która ma na koncie zaledwie trzy walki w organizacji UFC? Okazuje się, że Karolina jest zadowolona z tego, że walka odbędzie się w Rio de Janeiro.

– Walczyłam już w Rio, 6-7 lat temu z Claudią Gadelhą. Wynik nie był po mojej myśli, ale teraz będzie lepiej. Rio jest przepięknym miastem, przepięknym miejscem. Cieszę się, że znowu tam polecę i zawalczę i mam nadzieję, że tym razem werdykt będzie na moją korzyść.

– Już dawno została rozpracowana przez moich trenerów. Lucindo jest młoda, agresywna, taka chętna do bitki. Mamy plan taktyczny, od dłuższego czasu na tym pracujemy. Także będzie dobrze.

Karolina Kowalkiewicz skomentowała także fakt, że przyjdzie jej się mierzyć z zawodniczką spoza rankingu.

– Wiesz co ja sobie nigdy nie wybierałam rywalek. Maynard wyszedł z taką propozycją, skonsultowałam to z moimi trenerami no i ok, skoro UFC ma taki pomysł to nie będę im odmawiać. Ona jest ode mnie szesnaście lat młodsza, ma rekord podobny do mojego, ale ja mam doświadczenie. Jestem w tym sporcie troszeczkę dłużej niż Iasmin i wydaje mi się, że moim największym atutem będzie doświadczenie. To że już nie raz walczyłam na tak dużych galach. To że dwa lata temu zmieniłam team, że jestem w American Top Team, trafiłam pod opiekę trenera Parrumpy, to wszystko będzie na moją korzyść.

Walkę Kowalkiewicz – Lucindo, oraz pozostałe pojedynki gali UFC 301 możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Karolina Kowalkiewicz
VS
Iasmin Lucindo
1 3.4
2 1.32
1 13
2 1.01
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments