patryk kaczmarczyk typuje wrzoske vs szpilka nie podoba mi się

Kaczmarczyk typuje Wrzosek vs Szpilka: „Bardzo mi się nie podoba to jak wszyscy skreślają…”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 17 kwietnia 2024

Patryk Kaczmarczyk wskazał swojego faworyta w pojedynku Wrzosek vs Szpilka. Zawodnik z Radomia zaznaczył, że ciężko jest wskazać jednoznacznie kto wygra na KSW 94.

Patryk Kaczmarczyk zmierzy się z Robertem Ruchałą na gali XTB KSW 94. Będzie to rewanżowy pojedynek obu zawodników. Stawką będzie tymczasowy pas KSW w kategorii piórkowej.

Kaczmarczyk był gościem Artura Mazura w programie Klatka po klatce gdzie promował swój bój z rywalem z Nowego Sącza. W trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć pytania o pojedynek Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką, czyli największe „medialnie” zestawienie gali, która odbędzie się 11 maja.

Patryk Kaczmarczyk przyznał, że nie zamierza dołączać do grona osób, które skreślają Artura Szpilkę.

– Ciężko jest wskazać jednoznacznie w tej walce. Na pewno nie przychylę się do wszystkich tych opinii, które spisują na straty Artura Szpilkę. To jest naprawdę bardzo, bardzo mocny gość jeśli chodzi o stójkę.

Patryk Kaczmarczyk podkreślił, że o wyniku pojedynku dwóch ciężkich może zadecydować jedno uderzenie.

– Uważam, że w tej walce może zadecydować jedno uderzenie. Domyślam się jakie mocne uderzenie ma Artur w lewej ręce. Ja delikatnie pójdę w stronę Artura Szpilki, mimo że bardzo lubię Arka Wrzoska i życzę mu jak najlepiej, życzę mu pięknej kariery. Bardzo mi się nie podoba to, jak wszyscy skreślają Artura i wydaje mi się, że ten nowy, odmieniony Artur może coś jeszcze namieszać w MMA.

Starcie Wrzosek vs Szpilka, oraz pozostałe pojedynki gali XTB KSW 94 możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Arkadiusz Wrzosek
VS
Artur Szpilka
1 1.32
2 3.4

Kto wygra walkę Wrzosek vs Szpilka?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
1 miesiąc temu

Szpila wygra !! 70 % go skreśla a dobrze wiemy jak trafi lewym to może Wrzosek mieć tarapaty 😉